Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbiornik Rutki (na rzece Raduni) prosze o opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin3city

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 22:48    Temat postu: Zbiornik Rutki (na rzece Raduni) prosze o opinie Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś może z Was był i może powiedzieć coś na temat tego zbiornika? z tego co widze jadąc od Żukowa w Glinczy trzeba skręcić w prawo i jesteśmy przy łowisku, jednak czy warto sie tam wybrać? Jaki rybostan? Jest tam szczupak, okoń i pstrąg??

Rozumiem że jest on zaraz za jarem Raduni i mozna na nim łowić na składke bez opłaconych rzek górskich?

i czy jest to ten akwen w centralnej cześci mapy z mostem lub tamą przechodzącą przez jego środek? https://maps.google.pl/maps?q=jar+raduni&hl=pl&ll=54.327011,18.337426&spn=0.013464,0.042272&sll=54.48424,18.540469&sspn=0.006706,0.021136&t=h&hq=jar+raduni&z=15 czy może własnie to jest jar Raduni a zbiornik jest ciut dalej?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doozer
Site Admin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 23:11    Temat postu: Re: Zbiornik Rutki (na rzece Raduni) prosze o opinie Odpowiedz z cytatem

marcin3city napisał:
Witam, czy ktoś może z Was był i może powiedzieć coś na temat tego zbiornika? z tego co widze jadąc od Żukowa w Glinczy trzeba skręcić w prawo i jesteśmy przy łowisku, jednak czy warto sie tam wybrać? Jaki rybostan? Jest tam szczupak, okoń i pstrąg??

Rozumiem że jest on zaraz za jarem Raduni i mozna na nim łowić na składke bez opłaconych rzek górskich?

i czy jest to ten akwen w centralnej cześci mapy z mostem lub tamą przechodzącą przez jego środek? https://maps.google.pl/maps?q=jar+raduni&hl=pl&ll=54.327011,18.337426&spn=0.013464,0.042272&sll=54.48424,18.540469&sspn=0.006706,0.021136&t=h&hq=jar+raduni&z=15 czy może własnie to jest jar Raduni a zbiornik jest ciut dalej?

pozdrawiam

Hej,

Mozesz tam liczyc na szczuplego, okonia, klenia (takie ryby ja tam lowilem). O pstragu nic nie wiem ale nie wykluczam. Przez srodek zbiornika przechodzi most kolejowy i lowic mozna po obu stronach, obie strony to zbiornik Rutki.

Co do skladki, wydaje mi sie, ze zwykla ale glowy nie dam. Ja kupuje zawsze na gorskie, albo na wszystkie wody wiec sie nie zastanawiam jak juz jestem nad woda. Znajdziesz opis na stronie pzw.gda.pl

Ja glownie lowie na muche wiec interesuje mnie Radunia ponizej Rutek. Tam pstrag i lipien. Jak sie trafi na czyszczenie osadnikow w hodowli ponizej zbiornika, to i na ladne (50+) teczaki mozna liczyc Smile
bartekgdynia

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zbiorniku kaszana, nawet bialorybu nie ma.

polow od 7 do 11 (spining)
Powrót do góry
DarSak

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam w sobotę (11.05.2013) od 14:00 do 16:00 ze spinem i totalna porażka. Powiem tak smród bród i ubóstwo. Woda brudna, dojście do łowiska tragiczne, zero ryb. Nawet skubnięcia nie miałem. No i do tego banda debili spuszczająca się z mostu na linach i drąca mordę na całego. Ostrzegali mnie że kiszka tu jest ale nie wierzyłem i musiałem sam sprawdzić. Naprawdę odradzam to miejsce. Szkoda czasu i nerwów.
Powrót do góry
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum wspinaczkowe :
"Byliśmy w sobotę w Rutkach poćwiczyć zjazdy awaryjne na linie. Specjalnie pojechaliśmy w południe żeby nie przeszkadzać wędkarzom łowiącym najczęściej rano i wieczorem. Ćwiczymy , pełna profeska z krzykami i tak dalej a tu jakiś debil chodzi z wędką i myśli że coś złowi w tym hałasie."

Cytat nie pochodzi z żadnego forum ale mógłby.

Pamiętaj że świat nie został stworzony tylko dla Ciebie i wielu ludzi może korzystać z jednej atrakcji na różne sposoby.
Więcej szacunku dla ludzi.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarSak

PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że ja nie wędkując nie łamałem żadnych przepisów i nikomu nie przeszkadzałem a oni już niekoniecznie, więc naprawdę proszę bez takich porównań.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: