Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nuda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 20:57    Temat postu: nuda Odpowiedz z cytatem

Surprised Surprised Surprised
......................
nikt nigdzie nie jeździ
nikt nic nie łowi
nuuuuuuuuuuuuuda Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to nie jeździ? Dziś j.Wysockie, straszny huragan , a efekt to 5 leszczy po 35cm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIT68

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację ostatnio na tym forum naprawdę nic się nie dzieje (przeglądam codziennie ). Są inne fora gdzie jest o wiele więcej informacji może u nas na Pomorzu jesteśmy mniej rozmowni!!
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
motyl
Wędkarz

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym tu się chwalić ?
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna nosiłem się z zamiarem aby coś napisać ale jakoś nie mogłem się zebrać.
Forum PZW a coraz więcej piszemy na temat wód komercyjnych (Troć, Unichowo, Niesiołowice itp) Czy nasze wody PZW mają jeszcze coś do zaoferowania Question Myślę, że ostatnim łowiskiem w tej chwili mającym jakiś potencjał jest Wisła. To chyba tylko tyle. Mam swoje forum dotyczące gry wędkarskiej na którym poświęciłem kilka tematów wędkarstwu z reala. Co zauważyłem, to fakt, że ryby biorą lepiej wszędzie tylko nie u nas. Co się dzieje Question Czy jesteśmy skazani na łowienie płoteczek po 10 cm i leszczyków i krąpii do 15 cm Question Czy Tak już zostanie Question
Składki po około 150 PLN to nie jest wcale mało a biorąc pod uwagę obfitość naszych wód, to twierdzę, że kwota jest wręcz astronomiczna. Owszem, płacę, bo chcę mieć możliwość gdzieś powędkować. Właściwie to jedynym łowiskiem PZW poza Wisłą była Radunia. Miałem nad nią rzut bereten i chyba tylko z tego powodu opłacam kolejny sezon składki. Teraz po zatruciu i to łowisko odpadło. Skromnie ale chyba nic więcej nie trzeba dodawać więc kwestję obfitości wód zakończę.

Kolejna sprawa, to Forum PZW Gdańsk. Czy poza zwykłymi zjadaczami chleba ktoś tu zagląda Question Czy jest ono może bezpańskie i pozostawione same sobie. A może w/w fakty dotyczące naszych wód są powodem tej obojętności wobec tego Forum. Tylko po co powstało Question Czemu nikt z Władz nie broni Związku prze tym abyśmy łowili na wodach PZW a nie na łowiskach komercyjnych. Może brak argumentów Question Chyba tu jest pies pogrzebany Evil or Very Mad To samo tyczy się negatywnych uwag co do Związku jakie na tym Forum przeczytałem - bez eha... Confused
To samo Portal. Czy Gdańsk jest taką prowincją Polski, że nasz związkowy Portal nie ma nic więcej do zaoferowania Question Od kilku ładnych lat promuje się tam 2 łowiska (Otomin i Wisłę) to drugie jest napewno warte pochwał ale czy poza tym nie mamy nic godnego naszej uwagi Question No i najwięcej uwagi poświęca się zawodom. Oczywiście skoro są to należy o nich pisać ale mnie zawody nie interesują bo łowię dla przyjemności więc chętnie poczytałbym o tym co oferują nam nasze łowiska, jakie są bazy noclegowe, dojazdy itp... Nawet prasa wędkarska omija nas szerokim łukiem więc chyba rzeczywiście nie ma o czym pisać Evil or Very Mad
Jak wiadomo, wędkarstwo to nie mięso a odpoczynek, relaks i obcowanie z przyrodą więc nie chodzi mi o to, że z każdej wyprawy będziemy wracać z pobitym rekordem życiowym złowionej przez nas ryby ale do samego odpoczynku i obcowania z przyrodą nie potrzebne są nam żadne zezwolenia i składki Exclamation
Nic więcej mi do głowy nie przychodzi bo ciśnienie mi się podniosło ale liczę na ożywioną dyskusję.
Pozdrawiam Wędkarzy i życzę połamania kija Smile
Moczykij

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti-
Podpisuję się pod Twoim postem obiema rękoma!!!!!

Niestety nic się nie dzieje.
Wody naszego okręgowego PZW to jakaś "komi-tragedia".
Złowienie wymiarowej ryby to sukces.
O odpoczynku w górach nie wspomnę- wszędzie śmietnik!!!!!!
Jadąc na łowisko nie chcę wiedzieć kto co je, pije i na co łapie.
Ludzie czy naprawdę jest tak ciężko po sobie zebrać śmieci?
Chyba założę na ten temat nowy wątek!!!!

Ostatnio zmieniony przez pablogda dnia Pią Mar 01, 2019 14:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mszę się z Tobą zgodzić. Rzeczywiście na stronie pzw.gda.pl totalnie nic się nie dzieje. Polecane łowiska to żenada (nie obrażając Wisły), ale w tym temacie od kilku lat nic się nie zmienia, a jest kilka jeziorek w naszym okręgu godnych uwagi. Cóż, jeszcze, przeglądając strony innych okręgów są informacje na temat zarybień danych wód, a u nas Evil or Very Mad
Kolejna sprawa to galeria, dobrze są zawody, bo to jeden z elementów funkcjonowania kół i w sumie one zdominowały galerię, ale proszę spojrzeć na zdjęcia, co się rzuca w oczy to to, że chyba tam się ryb nie łowi.

Co do poruszanych tematów na forum, proszę spójrz na moje posty, ja głównie łowię na wodach pzw, głównie dlatego, że takowe mam najbliżej, a spostrzeżenia z wypadów opisuje bez sekretów.

A propos, Borowiec, ładne, ale tylko trzy okonie.
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nuuuuuuuuuudy ciąg dalszy...................... Surprised
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rawenius napisał:
Widzę, że nuuuuuuuuuudy ciąg dalszy...................... Surprised

No co Ty Confused
Ja tam widzę całą masę obalających nasze opinie argumentów Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad (taki smutny żarcik Confused )
Coś czuję, że nie będzie chętnych do dyskusji...
Może szkoda strzępić sobie język i szarpać nerwy na zapomnianym i bezpańskim forum.
Wędkarz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już czas jakiś noszę się z zamiarem pożegnania tego forum Sad
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów. Tu będzie trochę nie na temat. Co do naszego forum to faktem jest że nie wiele się tu dzieje, ale jak się posty przejrzy to łatwo o wnioski, a nawet jeden: MAŁO NAS. Przy tak niskiej ilości piszących ciężko o to aby rozwijały się duże tematy. Być może koledzy wędkarze nie wiedzą o istnieniu Strony Okręgu i Forum, a może się wstydzą wypowiadać publicznie, ale osobiście wydaje mi się że wielu kolegów unika wypowiedzi, aby nie wydać swych tajnych łowisk i metod, aby nie robić sobie konkurencji. To pewnie błędne rozumowanie, ale.... Portal Okręgu - nie będę o nim pisał bo na niego nie zaglądam - nie ma po co. Nadzieją dla Forum jest nadchodząca jesień i zima. Mniej czasu nad wodą - więcej na Forum - trzeba chociaż sobie poczytać jak się nie łowi Twisted Evil. Ale jak się nie jeździ nad wodę to może zróbmy sobie spotkanie forumowiczów w realu. Może dzięki temu forum się rozkręci, a i nam milej będzie pisać do znajomych osób. No i nudyyyyyyy będzie mniej. Mam nadzieję że pociągniemy ten pomysł - zainteresowanych proszę o kontakt gg 6626458
A nudyyyyyy mam straszne bo mnie się Peugeot zepsuł i ze 3 tygodnie nad wodą nie byłem! Aż mnie skręca, ale co poradzić jak nie ma czym jechać.
Pozdrawiam!!
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

propozycja do przyjęcia, tylko miejsce musiało by być tak w rozsądnej odległości dla wszystkich (może okolice szemudu, kamienia lub koleczkowa)
Bennett
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i cisza ... Smile
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo pewnie wszyscy na rybach!!! Laughing
Powrót do góry
Bennett
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No założę się Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: