Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbiornik Borowiec 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwir puszczany juz nie jest. do gatunkow ryb wymienionych juz powyzej dodalbym jeszcze karasia, ktory zostal wprowadzony przez miejscowych wedkarzy do zbiornika juz wiele lat temu. Jezeli zamierzasz lowic na spining to szczegolnie uwazaj w okolicach koparki, gdyz jest tam najwiecej mocnych zaczepow, szczegolnie na linach mocujacych koparke, ktore znajduja sie pod woda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, spiningując można sporo przynęt zerwać. Żywiec jest skuteczniejszy. Póki co ryby jest sporo, ale coraz więcej wędkarzy tam łowi i znaczna część zabiera złowione ryby. Woda brudna nie jest, ale daleko jej do starej żwirowni.
Powrót do góry
saimon.templer
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi. Mam zamiar w nastawić się na białą rybe metoda: bat i feeder. Zobaczymy może coś się złapie. Listopad to już trochę późno ale płoć potrafi czasem zaskoczyć dobrym żerowaniem. Szkoda że ludzie na naszych wodach nie mają szacunku do ryb i wszytsko dostaje w łeb. Zastanawiam sie czy występje tam sandacz i leszcz ? Co ciekawe jak kolega pisał jest tam karpik. Sądzać po wymiarze to z wiosennego zarybiania. Może orientujecie się czy występują wiekszę osobniki ?
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszcza tam chyba nie ma, sandacza chyba też.
Taki starszy facet miał na haku rybe, ale pękł mu haczyk. Mówił że ryba mocno walczyła. Więc pewnie jakiś większy karp też jest.
Powrót do góry
saimon.templer
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem dzisiaj polapac na splawik. Wynik zerowy Smile bardzo duzy wiatr utrudnial Wedkowanie. Nad woda widzialem slady skrobania ryb, Sadzac po wielkosci byly to juz spore plocie. Nie mam szczescia do tej wody. Byc moze trafilem na taki kiepski dzien. Z doswiadczenia wiem ze niektorych lowiskach wiatr jednoznaczny jest z porazka Smile Probowalem lapac po dwoch stronach na gruncie okolo 6 m. Moze macie jakies wskazowki co do miejscowki ?
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzeg naprzeciwko parkingu. Chyba tam są najlepsze miejsca.
Powrót do góry
saimon.templer
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jutro z rana sie wybiore jeszcze raz. Mam przerobione zestawy na bardzo delikatne mysle ze to bedzie kluczem do sukcesu:) Dzisiaj zbiornik swiecil pustkami. Po godzinie 13 przyjechaly dwie osoby na spinning ale nie wiem czy mieli jakies sukcesy. Jedno jest pewne wedkarze odwiedzaja to lowisko bo jak zawsze zostawiaja po sobie smieci:(
Powrót do góry
saimon.templer
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybralem sie wczoraj na zwirownie. Okolo 9 rano zajalem stanowisko po drugiej stronie brzegu. Juz sobie spokojnie lowielm o dziwo plotki weszly w lowisko az tu nagle przychodzi ochroniarz i twierdzi ze to teren zwirowni i mam opuscic stanowisko. Po lekkiej wymianie zdan poszedlem lapac od strony parkingu. Wedlug bardzo rozwinietego osobnika z psami tylko ten brzeg jest dla wedkarzy. Spininngisci twardo zostali na swoich miejscach twierdzac ze cala woda jest oddana do lowienia. (oczywiscie mieli racje) Pan ochroniarz wezwal posilki (agencja ochrony) ktora odjechala po 5 minutach. Panowie dalej twardo lowili. Kolejny spininngista znalal w wodzie zaka:( Nie zastanawiajac sie ani chwili zadzwonil na policje. Po 20 minutach przyjechal patrol i spisal proceder. Panowie ochroniarze nagle znikeli... Po cichu domyslami sie czego tak pilnowali po przeciwnej stronie. Uwazam ze PZW powinno wyjasnij sprawe na zwirowni Borowiec 2. Jezeli zbiornik jest udostepniony do wedkowaniato nie powinni nas wyganiac ochroniarze z psami. Ogolnie wypad zaliczam do udanych, 6 ploci udalo mi sie zlapac:) z czego jedno ponad 20 cm Smile
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dobrze saimon że cos tam złapałes. Do mnie ostatnio też się przyczepił ochroniarz a że był z wielkim psem to sie z nim nie kłóciłem :p
Tak jak ktoś powiedział, pzw powinno wyjaśnić sprawe z ochroną żwirowni. Nie ma czegos takiego ze tylko z jednego brzegu wolno lowić. Woda oddawana jest pzw w całości a nie w kawałkach. Saimon, a ktos tam jeszcze miał jakieś wyniki??
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i na co łowiłeś?? grunt czy spławik??
Powrót do góry
saimon.templer
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lowilem na bata po lekkim neceniu plotki weszly w lowisko. Probowalem na Ds ale mialem za lekki koszyk i nie moglem napiac szczytowki. Obok dwoch wedkarzy mialo podobne wyniki. Brania byly bardzo chimeryczne a do tego wiatr zmienial kierunek z trzy razy. Bardzo ciekawa woda na pewno tam wroce:)
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No płocie to tam są, no i dużo ich. Zdarzają się takie do 30 cm. Jest też karp, takze jest na co się nastawiac. W przyszłym tygodniu sie wybiore na spławik. No i na spiing
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro rano jade połowić płotke na żwirowni, mam nadzieje że mimo zimnej wody coś tam bedzie się działo. O wynikach poinformuje Wink
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze ryby złowione, więc sezon rozpoczęty. Wynik - 5 płotek. Ogólnie to słabo było, brania delikatne. Pozostali wędkarze albo na zero albo tez drobnica. Spacerując przy brzegu widziałem sporo karasi około 25 cm i 4 szczupaki, takie prawie wymiarowe. Myśle ze jak się ogrzeje woda to będzie można dobrze połapać.
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dziwo z rana była kontrola Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: