Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontrole straży rybackiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maryaChi
Moczykij

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chavezz napisał:
Głupoty opowiadacie,ale nie dziwota naukowców tu nigdy nie brakowało.Jeszcze mi się nie zdarzyło aby kontrolujący mnie przyczepili się do tego,że nie trzymam np.okonków które mam zamiar zabrac w siatce w wodzie.Jak będę chciał to mogę sobie na sznurku przy pasku przyczepic albo na lince powiesic i suszyc na słońcu byle nie żywe.I to wszystko w temacie bo ciężko polemizowac z tym co wszystkie przepisy ma w 1 palcu,a nad wodą ciężko go zobaczyc.Ryby objęte limitem wagowym i ilościowym mogą mi z kieszeni wystawac !

Tez cie ani dzis ani wczoraj nad woda nie widzialem. Chwila, moze i widzialem ale nie wiem niestety jak wygladasz?

Nawiazujac do twojej kieszeni. Jesli zdarzy ci sie trzymac ryby objęte limitami poza siatką złamiesz regulamin amatorskiego połowu ryb. Przewinienie podobne do niestosowania się do limitów, wymiarów oraz okresów ochronnych, także de facto rodzaj kłusownictwa. W przypadku kontroli może ci sie przytrafic bardzo przykra niespodzianka, czego oczywiscie nie zycze.

Nawet jeśli byłoby to zgodne z regulaminem nie rozumiem i nie zrozumiem co stoi na przeszkodzie, żeby użyć siatki wędkarskiej do przechowywania żywych ryb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chavezz
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rybki są martwe mogę trzymac gdzie mi się podoba,nic nie pisałem o rybach żywych,także czytaj ze zrozumieniem Mariachi
Powrót do góry
maryaChi
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty czytaj ze zrozumieniem, bo cały temat dotyczy ryb żywych. Wyskoczyłeś tu jak filip z konopii krzycząc że głupoty wypisujemy, przy czym jak się okazuje nie rozumiesz, że rozmawiamy o rybach żywych i wyraźnie zaznaczasz że chodzi ci o martwe.

Jak masz zamiar śmiecić takimi postami to przenieś się do innego tematu, o rybach martwych.
Powrót do góry
maverik

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maryaChi w 100% popieram cię a z wypowiedzi innych kolegów wynika tylko jedno że nie mają nic wspólnego z amatorskim połowem wędkarskim albo są zbyt młodzi by zrozumieć regulamin lub po prostu nie stać na zakup siatki Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: