Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep Wędkarski - Młyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hypno

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 9:44    Temat postu: Sklep Wędkarski - Młyn Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ma ktoś może jakieś informacje czemu zamknięto sklep wędkarski w małym młynie? I Czy ma otworzyć sie tam coś nowego? Szkoda trochę sklepu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep splajtował. Wniosek o ponowne otwarcie ponoć został złożony ale skoro nie ma sklepu nadal to chyba nie został rozpatrzony, albo odrzucony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hypno

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda.. moim zdaniem mieli tam dobry wybór sprzętu.. a szczeg. kopyt i twisterów.. No nic.. zobaczymy co czas pokaże.
Powrót do góry
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sprzętu wędek i kołowrotków to fatalny wybór. co do twisterk ów i kopyt o był ok ale już z wobkami był dramat.
Powrót do góry
okoniarz
Moczykij

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepy będą padać, bo coraz więcej ludzi kupuje sprzęt przez internet (bo taniej i większy wybór). Zostaną tylko duże sklepy w dużych aglomeracjach i pojedyncze sklepiki w małych miejscowościach, które niestety będą robić obrót głównie na zanętach i żywych przynętach (i to tylko w sezonie).
Mi tam szkoda właśnie takich małych przyjaznych klientowi sklepików, gdzie zawsze można było pogadać i rozeznać się gdzie i na co...
Powrót do góry
Hypno

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie Okoniarz.. Ze sprzedającymi tam znałem się z zawodów i właśnie z tego że często tam bywałem..zawsze można było sie czegoś dowiedzieć itp. No szkoda szkoda.. No ale co zrobimy? Jeśli nic się nowego nie otworzy to trzeba będzie znaleźć sobie inny sklep.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Peki

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 13:54    Temat postu: Sklep Wędkarski - Młyn Odpowiedz z cytatem

Sprzedawca ze sklepu w Młynie rozkręcił własny biznes - "U Witka" przy ul. Kartuskiej 214.
Powrót do góry
przemek
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj podjechałem tam zobaczyć co się dzieje.Na razie stoi jeden regał z zanętami pozostałe są dopiero ustawiane, więc otwarcie pewnie za jakiś czas.Nad sklepem napis sklep wędkarski/komis u Witka. Jak dla mnie miejsce fajne bo jest gdzie stanąć samochodem i do tego mam sklep prawie pod nosem , ale czy w tym miejscu długo się utrzyma to zobaczymy.
Powrót do góry
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dziś tam byłem i wszedłem do środka.Porozmawiałem chwilkę z Panem który coś docinał i mówił że sklep rusza od 3 kwietnia. Myślę że punkt super i sam sklep może być niezły bo jest w nim dużo miejsca, jeżeli to miejsce zostanie dobrze zagospodarowane to może być naprawdę świetny sklep.
Jedyny niefart to konkurencja w postaci wedkarski.com po drugiej stronie drogi, tylko to sklep internetowy.
Powrót do góry
Hypno

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, dzięki za info Smile Na pewno odwiedzę pana Witka. Zobaczymy co tam się u niego pojawi. Ostatnio jak płaciłem składki w kole u pani Izy. Zagadałem na temat tego sklepu. Wspomniała że sklep miał być w tym samym budynku ale na prawo od wejścia ( tam sa jakieś ubezpieczenia teraz chyba ) Ale poszło coś nie tak i wyszło tak jak wyszło..
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: