Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam towarzysza kleniowo-jaziowego na Wiśle w Kiezmarku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Umawialnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunrise933

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 20:52    Temat postu: Szukam towarzysza kleniowo-jaziowego na Wiśle w Kiezmarku Odpowiedz z cytatem

Szukam przewodnika kleniowo-jaziowego na Wiśle w Kiezmarku,kto już zaczerpną choć troszke satysfakcji z holu tych pięknych rybek na mikro przynęty ! smużaki itp! nieznam Wisły w tych okolicach może jest kotś kto mógłby coś powiedzieć lub razem powędkować w jego miejscach! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez chętnie się podłączę. Mam wszystko jeżeli chodzi o sprzęt tylko brak miejscówek to największy problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie łowiłem na Wiśle ale z chęcią bym się wybrał nie mam tylko pojęcia jak tam dojechać, gdzie można dojść do wody itp.? A parę żuczków na strugałem i też bym je przetestował w jakimś dobrym miejscu. Dysponuje autem więc mógłbym kogoś zabrać możemy się ustawić i ruszyć jakąś 3 lub 4 osobowa ekipą
Powrót do góry
przemek
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fachowcem w polowaniu na te rybki ze spinem , ale z mojego doświadczenia , a wędkuję prawie tylko na Wiśle to bym sobie raczej odpuścił Kiezmark.Jeszcze parę lat temu to czasami udawało się na federy złapać parę ładnych kleni , ale ostatnio to w zasadzie nie.Z jaziami to chyba jest jeszcze gorzej , przynajmniej tymi większymi.Polecam Radunię przed Pruszczem , a jeżeli Wisła to bliżej Tczewa.
Powrót do góry
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za info przemek
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Umawialnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: