Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowakowo -elblag
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trato
Moczykij

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek30 napisał:
a zadzwoniłeś gdzieś żeby coś z tym zrobić? czy tylko tu smęcisz?

Dzisiaj widzialem jednego na przeciwko zeglugi (ze spiningiem), przy tym wysokim brzegu. Lowil tak jakby z opadu. Miejsce moze i dobre, bo latwo dojechac, ale jak cos sie zahaczy jak tam cos wyciagnac, gdy do lutra wody jest ze 2-2.5m?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek123

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to mój pierwszy post na forum, więc przy okazji chciałbym powitać wszystkich kolegów po kiju. Wink

Dziś oficjalnie rozpocząłem sezon 2014 w Nowakowie, było nieco wietrznie, ale przyjemnie. Jeden feeder, na haczyku białe, czyli najprościej jak się da. Brały niezbyt imponujące krąpie, trafiło się też kilka płotek nie większych niż 25 cm. Można powiedzieć, że do bólu przeciętnie.
Powrót do góry
trato
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janek123 napisał:
Jest to mój pierwszy post na forum, więc przy okazji chciałbym powitać wszystkich kolegów po kiju. Wink

Dziś oficjalnie rozpocząłem sezon 2014 w Nowakowie, było nieco wietrznie, ale przyjemnie. Jeden feeder, na haczyku białe, czyli najprościej jak się da. Brały niezbyt imponujące krąpie, trafiło się też kilka płotek nie większych niż 25 cm. Można powiedzieć, że do bólu przeciętnie.

Ploc 25cm to niezla sztuka nie ma co narzekac. Duzo wedkarzy?
Powrót do góry
janek123

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjechałem około 12 i trochę osób było, głównie na spławik (na stanowisku obok podobnie jak ja trochę krąpia), gość miał kilka okonków na spinning, standard pod 20 cm. Z czasem ludzi coraz mniej.
Powrót do góry
Tomasz Bałdyga
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ciekawe jak na zalewie Question powinien się powoli budzić Laughing
Powrót do góry
StroWn
Wędkarz

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy rok, nowy sezon Smile Musimy się jakoś zgadać nad wodę. W przyszłą noc z soboty na niedziele jest zaproszenie do mątow wielkich na miętusowatego Smile
Powrót do góry
trato
Moczykij

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

StroWn napisał:
Nowy rok, nowy sezon Smile Musimy się jakoś zgadać nad wodę. W przyszłą noc z soboty na niedziele jest zaproszenie do mątow wielkich na miętusowatego Smile

Panowie czy znacie takie łowisko jak rozlewisko/staw w Prochniku? Ktos wie jak tam dojechac i czy dobry dojazd. Podobno to woda niczyja jest ploc, lin, karas, szczupak. Prosba o info.
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trato napisał:
Podobno to woda niczyja.

W naszym Kraju nie ma ,,wody niczyjej'' nawet ja niby nie ma właściciela to opłatę należy wnieść do RZGW na którego terenie ta woda występuje.
trato
Moczykij

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarry napisał:
trato napisał:
Podobno to woda niczyja.

W naszym Kraju nie ma ,,wody niczyjej'' nawet ja niby nie ma właściciela to opłatę należy wnieść do RZGW na którego terenie ta woda występuje.

Pytalem jak dojechac.
Co do wod niczyich. Nasza Elblaska Ciepla - ma niejasny status nie jest to woda PZW, a wlasnosc elektrocieplowni - gdzie po zrzucie cieplej wody czesc fauny na pewno przymiera. Teren nie jest ogrodzony ludzie tu lowia. Wielokrotnie pisalem do PZW, w celu okreslenia satusu tej wody - ale bez odpowiedzi. W "kajeciku" nie wystepuje ta woda.

Czy ktos wie cos na temat tej wody w Prochniku?
Powrót do góry
pocisk22
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zorobiles oplay to masz napisane ze mozna lowic na rzece elblag razem z rozlewiskiem ciepla woda.
kumpel pisal to pzw pare lat temu i odpisali mu ze lowiac tam trzeba miec wazne oplay na nasz region.
a co do pruchnka to sa tam dwa stawy jeden prywatny a drugi niewiadomo:)Smile ale ktory jest ktory to ci niepowiem, bo nie wiem
Powrót do góry
trato
Moczykij

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocisk22 napisał:
jak zorobiles oplay to masz napisane ze mozna lowic na rzece elblag razem z rozlewiskiem ciepla woda.
kumpel pisal to pzw pare lat temu i odpisali mu ze lowiac tam trzeba miec wazne oplay na nasz region.
a co do pruchnka to sa tam dwa stawy jeden prywatny a drugi niewiadomo:)Smile ale ktory jest ktory to ci niepowiem, bo nie wiem

Ze z rozlewiskiem Ciepla woda to takiej informacji na pewno nie ma (mam przed soba bialy kajecik) i w rzekach i w jeziorach. Chyba, ze dodali w roku 2014, bo ogladam z roku 2013 - ale watpie!
Powrót do góry
pocisk22
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladniea za 2014:) trzeba troche poczytac zanim sie cos napisze i forum zasmieci
http://www.pzw.elblag.pl/%C5%82owiska.html

wojek google da rade
a co do trasy dojazdowej do tego rozlewiska co pisales to na google maps polecam:)
Powrót do góry
trato
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocisk22 napisał:
dokladniea za 2014:) trzeba troche poczytac zanim sie cos napisze i forum zasmieci
http://www.pzw.elblag.pl/%C5%82owiska.html

wojek google da rade
a co do trasy dojazdowej do tego rozlewiska co pisales to na google maps polecam:)

Po pierwsze pisalem ze w kajeciku za 2013 rok nie ma cieplej. Zapodajesz mi wykaz wod za 2014 - widze teraz czarno na bialym - stad nie wiem czego sie czepiasz - po to jest forum aby wyjasnic.
Jesli chodzi o google - jak sie nie wie czego sie szuka to google nie pomoze, w prochniku jest wiele zbiornikow, wiec ktorego mam szukac tj. udostepnionego/ "niczyjego" do wedkowania?
Powrót do góry
janek123

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie pomogę, ale chętnie dowiem się co i jak z tym Próchnikiem. Chyba pozostaje popytać miejscowych. Prywatny jest na pewno stawek w "centrum" wsi, o pozostałych nie mam zielonego pojęcia.
Powrót do góry
trato
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janek123 napisał:
Co prawda nie pomogę, ale chętnie dowiem się co i jak z tym Próchnikiem. Chyba pozostaje popytać miejscowych. Prywatny jest na pewno stawek w "centrum" wsi, o pozostałych nie mam zielonego pojęcia.

ok dzieki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 31 z 33

Skocz do: