Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowakowo -elblag
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po porannej eskapadzie na szkarpawe do nowakowa zawitalem okolo 8 i do 13 zlapalem na bacika 1ploc... i ok 100 blaszakow marki krap ,sam drobiazg ,na kuku zero bran tylko mady ale wtedy odrazu wisi blaszak ,pogoda sie ustatkuje kiedys????kto wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie piekne krapie jak na nowakowie to tylko w wisle plywaja,grube pekate i czerwonopletwe a na bacie tez walcza niczego sobie....co rzut to siedzi ale tylko krap ,ploci na razie niema zlapalem moze 4 czy 5 chropowatych ,jak sie wytrze bedzie brac na pewno i 2 leszczyki ok 35 cm no i oczywiscie ciosa wscibia nosa Very Happy
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy wyjazd do Nowakowa.... rano brały słabo krąpie około 9 podeszły w zanętę duże leszcze ... ale nie brały. Kolega zaciął i holował 3 szt. tak na oko ok. 2 kg, zapięte niestety za bok i zeszły. Później trochę leszczyków i krąpi.
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japonca jeszcze nie ma co?ale leszcze kraza to pewnie niedlugo polowimy
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiesz cos moze co tam na tynie sie dzieje?
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japońca jeszcze nie ma ale mam nadzieję że wejdzie. Na Tynie nie łowię już od paru ładnych lat. Podobno na Dzieżgonce brały duże leszcze w zeszłym tygodniu. Ale wiesz jak jest, ryba albo brała wczoraj albo bierze jak jesteśmy w robocie. W sobotę wybieram się na kanał do Białej Góry - o wynikach zamelduję
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Liwe?nawet sie kieruj w tamta strone ,nic tam teraz sie nie dzieje.Jesienia to tak ale w tamtym roku tez lipa byla ,mowia ze przez budowe tej przystani przy sluzie na nogacie,na krolewieckiej ponoc krasnopiory lapia i japonca mozna juz trafic ale osobiscie nie bylem ,w niedziele moze krapie dalej pomecze....
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Byłem w Białej Górze na Nogacie, około 5 kg krąpi. Kilka sztuk nawet ładnych, te większe brały na kukurydzę. A co do Liwy to na ściekach ja nie łowię. Jutro Nowakowo. Pozdrawiam
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszesz jade na kanal w bialej gorze to oprocz liwy innego tam nie ma...scieki to wala tam z celulozy w kwidzynie ale w obrebie bialej gory na rybostan to niema wplywu,jesienia naprawde mozna sobie sporo polapac ,biala rybka wchodzi tu z nogatu i na bata zabawa pewna a na nogacie to gdzie tam lapales w okolicach sluzy czy na zwalonym moscie w piekle?
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego, pisząc kanał miałem na myśli odcinek Nogatu od Wisły do śluzy. Na Nogacie łowiłem "na ławkach", po wjeździe do Białej Góry od strony Tczewa skręcasz w lewo i po około 300 m jeszcze raz w lewo. Fajna miejscówka, niestety tylko 3 albo 4 stanowiska, świetne miejsce na biwak z rodziną. Dzis na Nowakowie: burza, deszcz, wiało - połowiłem krapi, jeden podpięty leszcz
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez zalapalem sie na ta burze ale krapiom ona nie przeszkadzala ,szkoda tylko ze japonca i leszcza dalej nie widac.Jak myslisz jeszcze wplyna?
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszcz jest ale nie bierze, jak się wytrze to myślę że będzie lepiej. Karaś - chyba w tym roku niestety już nie. W czwartek chciałem jechać na Wisłę Królewiecką ale most w Rybinie jest zamknięty. Podobno ruszył się leszcz na Cyganku - pomyśle. Dziś byłem na Wiśle przy moście, jedna ładna certa i trochę drobnicy
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wczoraj to była walka z wiatrem. Wynik około 2 kg, kilaka małych leszczyków i parę ładnych krąpi. Dziś woda do Elbląga płynęła jak w Dunajcu ale... brały. Jak zwolniła i wyszło słońce zaczęła brać drobnica. Wynik - kilka leszczyków największy ok. 80 dkg.
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc styk ,warto jeszcze na nowakowo sie wybrac ?LESZCZYK SIE POKAZAŁ?(ten wiekszy?)a moze japonca trafiles?
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. W zeszłym tygodniu złapałem kilka, największy około kg. Zaczął brać, o japońcu słabo. Ja nie złapałem ale trafiają się pojedyncze sztuki. Na Nowakowo pojadę w niedzielę a jutro spróbuję na Wiśle w Drewnicy.Byłem dziś zobaczyć na Bulwarze, chłopaki trenują, bo jutro i w niedzielę maja zawody. Woda płynęła do zalewu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 3 z 33

Skocz do: