Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowakowo -elblag
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze macie jakies ciekawe patenty na paczatek wiosny ktore stosujecie do zanety na kanaly ,mysle o plociach i leszczach ,ja myslalem ze pokombinuje troche z konopiami ale nic o nich nie wiem a ponoc plocie je uwielbiaja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wiosne ja stosuje delikatne zanęty, nie za dużo robactwa, drobniutka zanętka 0,5 kg fajnej płociowej zanęty (wole na wiosne używać zanęt o zapachach ziół) 0,5 kg ziemi parę dodatków typu słonecznik prażony, wiórki kokosa prażone, troszkę bułki tartej i do sklejenia (jak trzeba) płatki owsiane, wszystko oczywiście zmielone no i troszkę pinki. A na haczyk ochotka 2szt. często dorzucam jeszcze pinkę na haczyk.
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do pracy to piekna pogoda w poniedzialek a w niedziele wiatr musi pizgac od samego rana bo przeciez odpoczynek nad woda musi miec swoje uroki,dopiero wrocilem i nie widzialem zeby ktos cos targal ,NEDZA ZE SWARZEDZA Shocked
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie ... czy okręg elbląski też wprowadził okres ochronny okonia------ jakoś nie mogę znaleźć informacji na ten temat ---- z góry dziękuje...
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wprowadzil,bynajmniej w moim zezwoleniu na amatorski polow ryb wedka nie ma zadnych ograniczen co do okresu ochronnego a wymiar to 15 cm z wyjatkiem jeziora druzno tj;20 cm....
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś wyniki bardzo dobre. Zaczyna brać duża płoć. Koledze trafiły się dwa leszczyki, weszła także ciosa. Może za miesiąc wejdzie karaś.
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

styk na co lapales?duzo bylo wedkarzy ,brania czeste czy z przerwami ,ciosa pewnie bierze na wszystko co sie rusza co? nie moglem dzis jechac i dopiero za tydzien bede mogl daj wiecej info leszczyki na czerwonego czy kukurydza juz sie cos interesuje i jak woda plynie ostro?
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda płynęła dosyć szybko do zalewu ale łowiłem na większym uciągu. Ja ustawiłem się na kukurydzę, z rana rewela każdy rzut i ładna płoć. Łowiłem zestawem 8 gram na ósemkę "na przegruntowany" Kolega łowił na białe i miał więcej drobnicy. Leszczyki na białe. Łowiłem przy moście na lewo od przystanku.
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego wędkarzy było sporo, około 9 był problem z miejscem obok przystanku. Wiosna przyszła
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no natrzaskalem dzis ploci z 5 kilo napewno,rano tafelka woda lekko plynie w strone zalewu i rybki biora ,tylko kukurydza wpadnie do wody i odrazu siedzi ploc ale jak zaczol pizgac ten wiatr i woda zaczela wracac w strone miasta brania slabsze ,na gruncie same kajtki a okoniarzy nad woda rano bylo tyle ze jak zajechalem ok 6 to samochodow starczylo by na 2 gieldy conajmniej Very Happy
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj rano o 5 przezylem lekki koszmarr,,mianowicie wybralem sie z malborka do elblaga na letnich oponkach a w polowie trasy sciana sniegu nie pozwolila jechac szybciej niz 60 na h,no ale dojechalem ,wiatr ,snieg ,deszcz,grad i jeszcze nie wiem co a ryby braly jak glupie i tak do 9 ,a po 9 wiosna na calego slonko ,na wodzie tafelka ,na duszy cieplej....i co z tego jak brania slabsze Evil or Very Mad na kukurydze nie brala juz ploc jak tydzien temu a na pinke i biale 80 % ryb to krapie,ale fajnie bylo....
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Calvuss zdziwiony jestem ym co piszesz. Niestety nie mogłem byc w ten weekend na rybach ale był kolega i ... nic nie złapał. Pojechali później na Jagieloński i do Tujska. Jak to mozliwe? Bedę w sobotę mam nadzieję, że pogoda wreście się ustatkuje. Pozdrawiam
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje ryba nie brala tak jak tydzien temu ,na kukurydze mialem moze z piec ploci ale nie byly juz takie wielkie jak w tamta niedzielea na biale nie chciala brac wogle ,z kolei jak dluzej moczylem kukurydze i nie wziela ploc to krap i leszcze blaszaki wogle jej nie chcialy ale na pinke walily tylko wpadlo do wody ale mowie ci z tym sloncem to juz brania slabsze ,jak wracalem przez kepe rybacka to na jagiellonskim nikogo nie bylo a w tamtym tygodniu siedzieli,cisnienie wariowalo i dlatego lipa....kumpel pewnie byl kolo przystanku bo ja kolo sluzy sie przenioslem w tym roku bo miej splawikowcow w tym rejonie i zaneta tak nie jest skupiona w jednym odcinku...swoja droga wedkarze to 90 % za okoniem na boczny trok macali
Powrót do góry
calvuss
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

styk75 lapiesz cos na nowakowie ?albo na nogacie w kepie rybackiej? ja w poniedzialek na nowakowie dostalem rano moze z 10 ploci na kuku i pare krapikow na biale a od 10 zero bran ....
Powrót do góry
styk75
Moczykij

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Byłem dziś rano, złowiłem ok 3 kg krąpi niektóre nawet spore. Trafiłie taęż parę leszczyków, najwiekszy ok 0,5 kg. Gość złowił karasia, jest nadzieja, że w tym roku wejdą. Generalnie z tego co widziałem to byłem z kumpolem "królem polowania"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Następny
Strona 2 z 33

Skocz do: