Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zebranie Koła czyli uczestnicz, głosuj, a i tak zrobią swoje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:

P.S.
Doozer, czy jesteś w komisji rewizyjnej koła?

Tak jestem w komisji rewizyjnej, jestem jej przewodniczacym.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie myślałem że to Tu Smile brawo WM. Powiedz mi doozer co chciałes mi przekazać w swoim poście napisanym do mnie w którym zapewniasz że nie Ty decydowałeś o zmianie miejsca zawodów i nie będziesz się wypowiadał w imieniu zarządu.Na wstępie piszesz że Sylwek wszystko wyjaśnił , następnie 75 % Twojego wpisu to wyjaśnienia dlaczego tak się stało.Mam takie pytanie czy ktoś wcześniej był zobaczyć czy dojazd na Marchowo jest dobry?Z resztą mi nie chodzi o same zawody.Dlaczego np. po zebraniu na którym zarząd wykazywał zainteresowanie sprawą Wisły nikt się nie odezwał do nas ?Może nikt nie ma nic do powiedzenia ?Bo może nikt się w tej sprawie nie odezwał w związku ?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer napisał:
donkocur napisał:
Aż tak się boicie o te stołki ?

po co stosujesz uogolnienia "Aż tak się boicie o te stołki ?" w odpowiedzi do mnie? Ja nie jestem w zarzadzie ani kola ani ZO wiec nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?!

doozer napisał:

Komisję rewizyjną koła wybierają te same osoby co zarząd koła czyli jak będziesz koleżeński, a jesteś bardzo, to posiedzisz długo na stołku
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur napisał:
Tak właśnie myślałem że to Tu Smile brawo WM. Powiedz mi doozer co chciałes mi przekazać w swoim poście napisanym do mnie w którym zapewniasz że nie Ty decydowałeś o zmianie miejsca zawodów i nie będziesz się wypowiadał w imieniu zarządu.

Chcialem Ci przekazac dokladnie to, co jest napisane. Nie widze koniecznosci tlumaczenia z polskiego na polski.

donkocur napisał:
Na wstępie piszesz że Sylwek wszystko wyjaśnił , następnie 75 % Twojego wpisu to wyjaśnienia dlaczego tak się stało.Mam takie pytanie czy ktoś wcześniej był zobaczyć czy dojazd na Marchowo jest dobry?Z resztą mi nie chodzi o same zawody.Dlaczego np. po zebraniu na którym zarząd wykazywał zainteresowanie sprawą Wisły nikt się nie odezwał do nas ?Może nikt nie ma nic do powiedzenia ?Bo może nikt się w tej sprawie nie odezwał w związku ?

Wyjasnilem obszernie bo takie mialem informacje. Pisal o powodach zmiany miejsca m.in. Sylwek. Ja rozpisalem to szerzej po to, zeby zaspokoic Wasza "ciekawosc". Widac to tez nie ma sensu, bo to tez zle i tez Ci sie nie podoba. Ale to juz nie moje zmartwienie.

Odnosnie Wisly - Wasz wniosek zostanie przedstawiony na ZO i tyle. Kolo Gdynia Port nie jest opiekunem Wisly wiec to wszystko co mozemy zrobic. Generalnie pytanie skierowane, delikatnie mowiac, na okolo. Skoro tak bardzo jestescie zainteresowani Wisla, to czy nie prosciej i szybciej byloby zadac je chocby w kolach gdanskich? Albo bezposrednio w ZO?
Niech kazde kolo martwi sie swoja woda to bedzie dobrze.
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
doozer napisał:
donkocur napisał:

po co stosujesz uogolnienia "Aż tak się boicie o te stołki ?" w odpowiedzi do mnie? Ja nie jestem w zarzadzie ani kola ani ZO wiec nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?!

doozer napisał:

Komisję rewizyjną koła wybierają te same osoby co zarząd koła czyli jak będziesz koleżeński, a jesteś bardzo, to posiedzisz długo na stołku

Wiesz WM, zdanie o Tobie dawno juz sobie wyrobilem, ale nie sadzilem, ze posuniesz sie do czegos takiego. To graniczy z oszczerstwem i pomowieniem.

Zostalem wybrany jednomyslnie na zebraniu, na ktorym byli wszyscy czlonkowie kola, ktorzy chcieli byc. Czy masz ochote na podwazenie tego glosowania? Czy cos sugerujesz? Czy chcesz o czyms powiedziec?
Jesli tak, to napisz konkretnie o co Ci chodzi bo na razie to tylko jakis belkot czytam.

Zebys chociaz mogl mi zarzucic cokolwiek nieregulaminowego.

I Ty o tym "siedzeni na stolku" to tak powaznie?
Poswiecam moj prywatny wolny czas, moj telefon, moje paliwo nie biorac za to ani pensa, a Ty masz czelnosc mowic o "siedzeniu na stolku". Chamstwo wylazi z Ciebie i chyba jakis rodzaj zawisci. Ale to juz jest sprawa dla specjalisty.
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer, pytania odnośnie Wisły Twoim zdanie są pytaniami na około ? Otóż na zebraniu prezes powiedział że najlepiej aby te pytania do ZO kierować poprzez koło.Im więcej takich zapytań z różnych kół tym większe przełożenie. Twoje pomysły aby pytać kół opiekunów Wisły to już w ogóle poezja, nie byłeś na zebraniu czy może inne problemy oprócz malejącej populacji pstrąga w kamieniu Cię nie interesują ?.Widzę że jesteś następny wszech wiedzący.Mam jeszcze pytanie, pisząc do WM że na jego temat zdanie już sobie wyrobiłeś a jego wypowiedzi to bełkot ,czy uważasz że jest to grzeczne i nie obrażliwe?( może kolega WM nie pisze tak poetycko jak Ty ale Tobie do Mickiewicza też troszeczkę brakuje). Czy to jest postawa godna moderatora ? Możesz nie odpowiadać to pytania retoryczne .
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur napisał:
doozer, pytania odnośnie Wisły Twoim zdanie są pytaniami na około ? Otóż na zebraniu prezes powiedział że najlepiej aby te pytania do ZO kierować poprzez koło.Im więcej takich zapytań z różnych kół tym większe przełożenie. Twoje pomysły aby pytać kół opiekunów Wisły to już w ogóle poezja, nie byłeś na zebraniu czy może inne problemy oprócz malejącej populacji pstrąga w kamieniu Cię nie interesują ?.Widzę że jesteś następny wszech wiedzący.Mam jeszcze pytanie, pisząc do WM że na jego temat zdanie już sobie wyrobiłeś a jego wypowiedzi to bełkot ,czy uważasz że jest to grzeczne i nie obrażliwe?( może kolega WM nie pisze tak poetycko jak Ty ale Tobie do Mickiewicza też troszeczkę brakuje). Czy to jest postawa godna moderatora ? Możesz nie odpowiadać to pytania retoryczne .

Belkotem nazwalem to co pisal o stolkach i jeszcze innych kilku ciekawych wypowiedziach lacznie z personalnymi wycieczkami. To co napisal o mnie osobiscie to tez kompletny belkot. Napisalem tez ze zdanie sobie wyrobilem a czy to zle wyrabiac sobie zdanie? Przeciez nie pisalem jakie. Cos mi chcesz wcisnac? Jakies kolejne nie moje slowa?

To nie ja obrazam ludzi, to nie ja pisalem o wariatach i idiotach, zapomniales juz?

Ehh donkocur szkoda, ze tak sie zatrzetrzewiasz w tych swoich wywodach.
Moje pomysly zeby zapytac kola z Gdanska sa podyktowane zwykla logika. Na zebraniu bylem i widzialem zainteresowanie tematem Wisly, bylo przeogromne - Ty i WM.
I dobrze wiesz, ze wiecej znajdziesz w Gdansku ludzi, ktorych Wisla interesuje niz w Gdynii. Po co wiec walkowac nadal ten temat.
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer napisał:
donkocur napisał:

Belkotem nazwalem to co pisal o stolkach i jeszcze innych kilku ciekawych wypowiedziach lacznie z personalnymi wycieczkami. To co napisal o mnie osobiscie to tez kompletny belkot. Napisalem tez ze zdanie sobie wyrobilem a czy to zle wyrabiac sobie zdanie? Przeciez nie pisalem jakie. Cos mi chcesz wcisnac? Jakies kolejne nie moje slowa?

To nie ja obrazam ludzi, to nie ja pisalem o wariatach i idiotach, zapomniales juz?

Ehh donkocur szkoda, ze tak sie zatrzetrzewiasz w tych swoich wywodach.
Moje pomysly zeby zapytac kola z Gdanska sa podyktowane zwykla logika. Na zebraniu bylem i widzialem zainteresowanie tematem Wisly, bylo przeogromne - Ty i WM.
I dobrze wiesz, ze wiecej znajdziesz w Gdansku ludzi, ktorych Wisla interesuje niz w Gdynii. Po co wiec walkowac nadal ten temat.

No właśnie doozer każdy laskę kładzie na problemy innych wędkarzy.Piszesz że Wisła obchodzi tylko mnie i WM .Na spotkaniu wydawało mi się że kilka osób zainteresowało się naszą sprawą.Teraz wiem że to tylko złudzenie.Po co działać na rzecz innych akwenów jak można sobie zarybić pstrągiem i zrobić własny staw hodowlany.Powiedz mi doozer jakie znaczenie dla rozwoju wędkarstwa jest zarybianie takiego świetnego jeziora pstrągiem?Wiem co napiszesz że było głosowanie i wszyscy się zgodzili.Tłumaczenie jeszcze było takie na zebraniu A żeby sobie połapać ...
Powrót do góry
Witek
Moczykij

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer napisał:
.
Zalozcie swoje wlasne kolo. I pisze to zupelnie powaznie. To banalnie proste! Wystarczy 10 chetnych, imiona, nazwiska, podpisy, krotkie uzasadnienie do ZO i juz. Mysle, ze weny tworczej Wam nie zabraknie. Nawet nazwe mozna sobie wlasna wymyslic.

Że wejdę w słowo. Wymyśliliśmy... miało się nazywać Dolina Redy. Rzeczywiście zajebiście proste...
Ale teraz mam to gdzieś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer napisał:
Wiesz WM, zdanie o Tobie dawno juz sobie wyrobilem

Zauważyłem już na początku zebrania, bo wcinałeś się nam w każdy temat jaki rozpoczynaliśmy, ale po cichu byśmy tylko my słyszeli, a nawet w prywatne rozmowy za co zresztą zostałeś przez nas zje... i dopiero wtedy się uspokoiłeś
donkocur napisał:

doozer napisał:
Ja nie jestem w zarzadzie ani kola ani ZO wiec nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?!

doozer napisał:
jestem w komisji rewizyjnej, jestem jej przewodniczacym.

w zarządzie nie, ale posadę w kole czyli stołek tak kolego
WM napisał:

doozer napisał:
To graniczy z oszczerstwem i pomowieniem.

Kolego jesteś fajnym, koleżeńskim gościem więc niby czemu nie miałbyś być znowu wybrany? Very Happy
doozer napisał:
Zebys chociaz mogl mi zarzucic cokolwiek nieregulaminowego.

Jestem pewien, że nic takiego nie znajdę, bo w końcu jesteś fachowcem w tym co robisz Very Happy
doozer napisał:

A możesz przypomnieć gdzie coś takiego napisałem, bo jeśli nie to teraz to juz jest oszczerstwo i pomówienie Question
doozer napisał:
Na zebraniu bylem i widzialem zainteresowanie tematem Wisly, bylo przeogromne - Ty i WM.
I dobrze wiesz, ze wiecej znajdziesz w Gdansku ludzi, ktorych Wisla interesuje niz w Gdynii.

To logiczne, ale... w takim razie dlaczego macie w dupie j.Kamień i o dobro tej wody nie walczycie, bo jak inaczej nazwać brak interwencji w ZO odnośnie sposobu odłowów? Sami przyznaliście, że jest bez sensu, ale się nie odezwiecie, bo mogą Wam wodę odebrać! Gratuluje podejścia Evil or Very Mad

Skoro to co piszemy to bełkot, to dlaczego nas nie wywalicie z forum Question
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur napisał:
No właśnie doozer każdy laskę kładzie na problemy innych wędkarzy.Piszesz że Wisła obchodzi tylko mnie i WM .Na spotkaniu wydawało mi się że kilka osób zainteresowało się naszą sprawą.Teraz wiem że to tylko złudzenie.Po co działać na rzecz innych akwenów jak można sobie zarybić pstrągiem i zrobić własny staw hodowlany.Powiedz mi doozer jakie znaczenie dla rozwoju wędkarstwa jest zarybianie takiego świetnego jeziora pstrągiem?Wiem co napiszesz że było głosowanie i wszyscy się zgodzili.Tłumaczenie jeszcze było takie na zebraniu A żeby sobie połapać ...

No przeciez napisalem Ci, ze z tego co mi wiadomo bedzie temat poruszony na najblizszym ZO. Czytasz to co pisze czy czepiasz sie z zasady?

A co do pstraga, osobisice uwazam, ze bylo to swietne posuniecie. Duzo wedkarskiej, sportowej frajdy i tyle. Masz inne zdanie, Twoje prawo.
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:

Zauważyłem już na początku zebrania, bo wcinałeś się nam w każdy temat jaki rozpoczynaliśmy, ale po cichu byśmy tylko my słyszeli, a nawet w prywatne rozmowy za co zresztą zostałeś przez nas zje... i dopiero wtedy się uspokoiłeś

Po prostu zobaczylem, ze dyskusja z Wami nie ma sensu bo jestescie ukierunkowani tylko na jedno.

WM napisał:

w zarządzie nie, ale posadę w kole czyli stołek tak kolego

No wlasnie, belkot.

WM napisał:

Kolego jesteś fajnym, koleżeńskim gościem więc niby czemu nie miałbyś być znowu wybrany? Very Happy

To naprawde jest jakas forma zawisci.

WM napisał:

Jestem pewien, że nic takiego nie znajdę, bo w końcu jesteś fachowcem w tym co robisz Very Happy

To chyba dobrze, co?

WM napisał:

A możesz przypomnieć gdzie coś takiego napisałem, bo jeśli nie to teraz to juz jest oszczerstwo i pomówienie Question

A bardzo prosze:
http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=1464&start=105

kilka ostatnich postow z tego tematu. Zgodziles sie przeciez z opinia kolegi - "Swiete slowa". A moze przez przypadek..

WM napisał:
Skoro to co piszemy to bełkot, to dlaczego nas nie wywalicie z forum Question

A bo na miano meczennika to trzeba sobie zasluzyc. Popracuj jeszcze troche.
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur szkoda sobie strzępić język, bo do nich i tak nic nie trafia
Powrót do góry
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witek nie poddawaj się ,porozmawiam ze znajomymi i odezwę się do Ciebie .Może da się połączyć siły.Smile i gratulacje wyników na Redzie Smile
Powrót do góry
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer a na jakie jedno nasza dyskusja była nakierowana?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: