Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salon Centrum Wędkarstwa w Trójmieście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Mysha"][quote="Areh"]
marcin887 napisał:

PS. Gliny mamy kilka rodzajów, od kilku producentów Very Happy .

Polecam gienek-gliny tanie i baaardzo dobre! A z zanęt proponuje poza tym co macie jeszcze ściągnąć bruda i lorpio GP oraz magnetica, na treningi:) A spławika, fajne są mulary, lorpio, trabucco. Jak by był jeszcze wybór w spławikach max. do 1g. to petarda!Smile
Tyle ode mnie:)
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki cóż jak tylko będę jechał na rybki to zaglądnę
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam a wędek nasadowych można sie uwas spodziewać? sa podajze w jednym sklepie ale marny wybór
Mysha

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spławiki i akcesoria- popracujemy nad tym. Do 1 g jest kilka modeli Gutka i Middy. Dziękuję za podpowiedzi. Są pomocne.
Tyczki- na pewno nie w tym momencie. Postawienie 4-5 tyczek w stojakach mija się z celem. Zaś zainwestowanie w 20-30 modeli wędek bez dobrej znajomości rynku jest ryzykowne. Splawik bardziej profesjonalny zaczeliśmy od zanęt, dodatków, haków, akcesoriów itp. Gdy będziemy tu już dobrze zaopatrzeni będziemy myśleli dalej.
Karpiarstwo startuje. Adder jest. Teraz czas na 2-3 inne firmy z jedzeniem i akcesoriami. Dziękuję 3 kolegom karpiarzom, którzy nam pomagali przy zamówieniach.
Lowrance i Humminbird są już wystawione w gablocie.
W przyszłym tygodniu uzupełniamy Minn Kotę (akumulatory, silniki), Rapalę (Magnum, Orginale, Countdowny, Mini Fat Rapy itd.), Shimano. Mają być dwie nowe serie kołowrotków Dragona.
Dojdą też woblery Daiwy (tu jednak minie trochę czasu)- będą w cenach niższych niż dotychczas.
Planujemy w drugiej połowie maja powiększyć miejsce na ekspozycję. Będzie więcej miejsca na nowe rzeczy- muchę i nowe przynęty.

Pozdrawiam,
Piotrek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć nad jokersem, ale najpierw zebrać kilku wyczynowców, aby miał kto odbierać. Jokersa można kupić w trójmieście i okolicach tylko w jednym sklepie. Może przydałby sie i drugi:)
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem splawikowcem jest nas w trójmieście duzo szukamy wlasnie takiego miejsca gdzie sa wszystkie znane firmy baty, tyczki zanęty haczyki spławiki rożne akcesoria ,atraktory do zanent itp jestem oecnie zadowolony ze taki sklep właśnie powstaje dobrze ze słuchacie rad bo ważne jest to zęby to bym sklep nasz wszystkich gdzie można kopic wszystko co chcemy w jednym miejscu na każda kieszeń
Mysha

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 17:47    Temat postu: Spotkanie z Piotrem Piskorskim. Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zaprosić wszystkich trójmiejskich wędkarzy na spotkanie z Piotrem Piskorskim. Współzałożycielem firmy Salmo, twórcą woblerów, świetnym łowcą pstrągów i szczupaków. W programie spotkania m.in. pokaz nowości Salmo, slajdy i porady dotyczące połowu szczupaków.
Termin spotkania- 20.06. godzina 19.00 w Centrum Wędkarstwa w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 295, 80-314 Gdańsk

Pozdrawiam,
Piotrek
Powrót do góry
cebul
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 11:20    Temat postu: Nowości i Promocje w Centrum Wędkarstwa Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, którzy zajmują się połowem karpi, że w Centrum Wędkarstwa dostępny jest nowy asortyment.
Nowościami są miedzy innymi produktu Kordy, jak i duży wybór z pośród firm:
Solar Tackle, Gulp, Fox, Adder, Dyanamit Baits itp.
Na stronie www.morgan-team.pl możecie zobaczyć fotorelacje ze sklepu, jak i dowiedzieć się o promocjach i pobrać kupon rabatowy -20%.

pozdrawiam wszystkich Wink
Powrót do góry
Mysha

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 16:19    Temat postu: Pierwsze urodziny Centrum Wędkarstwa 13-14.04.2013. Odpowiedz z cytatem

W związku z pierwszą rocznicą istnienia Centrum Wędkarstwa w Gdańsku zapraszam na pokazy nowości firmy Dragon i sprzętu wyczynowego firmy Milo. Pokaz odbędzie się 13-14.04. w godzinach 10.00-15.00.
Powrót do góry
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą tyczki, jakieś oferty atrakcyjne na sprzęt Milo?
JimmyGda

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 15:55    Temat postu: Niedotrzymywanie słowa przez pracowników salonu Odpowiedz z cytatem

Witam,
byłem zachwycony zaopatrzeniem salonu i nadal uważam,że jest to sklep oferujący najlepsze rozwiązania dla wędkarzy. Sam nie jestem zaawansowanym łowcą, tylko amatorem, ale klienta nawet takiego należy chyba SZANOWAĆ. Tak mi się wydaje.

Pan Tomek ps. Tarłoś zaproponował mi wymianę złamanego przeze mnie kija na nowy. Co prawda uszkodzenie nie podlegało gwarancji, ale chciał być miły i wyświadczyć mi przysługę, za co wielki szacunek. Kiedy oddałem tam mój kij i czekałem na nowy, to sprawa zaczęła się przeciągać. Nie napierałem, bo uważałem, że to i tak ogromna grzeczność z jego strony,że zaproponował takie rozwiązanie. Gdy poszedłem do sklepu po raz szósty, po półtora miesiąca, zeby zapytać co się w ogóle dzieje, to wziął ode mnie numer i powiedział,że następnego dnia na pewno zadzwoni i powie mi czy dostanę ten kij czy nie. Zadeklarował też, że sprawa rozwiązana zostanie tak jak mi obiecał tygodni wcześniej. Pan Tomek nigdy się w tej sprawie nie odezwał...

Podkreślam, nie napierałem, nie naciskałem. W dalszym ciągu jeździłem tam po robaki i zanęty, potem kupiłem drugi taki sam kij, co z resztą Pan Tarłoś sam zaproponował, żebym miał czym łowić zanim dostanę ten "obiecany".

Słuch po Panu Tomku zaginął...Sklep stracił klienta, bo czuję się oszukany, a nade wszystko Centrum straciło kampanię reklamy szeptanej, którą od samego początku prowadziłem wśród moich kumpli i innych trójmiejskich wędkarzy. Szkoda, szkoda, szkoda...,bo tym samym ja straciłem fajne miejsce na zakupy. Zalecam poprawę podejścia do klienta, bo nawet ten mały i nic nieznaczący AMATOR ma połączenie z Internetem i jest członkiem tego forum, gdzie właśnie napisał to co myśli.

Pozdrawiam, połamania....
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 21:03    Temat postu: bywam Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dział karpiowy to cenki za wysokie..
Powrót do góry
kuuba
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie zauważyłem - podaj przykład ? Wkońcu mają fachową obsługę dz. karpiowego, bo jeszcze rok temu to było jakieś nieporozumienie. Przykład? Pytając się o namiot
Trakkera sprzedawca z dz.
karpiowego ze zdziwieniem pytał się co to za firma. Tak samo było z kulkami
Jetfish-a.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: