Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salon Centrum Wędkarstwa w Trójmieście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wedkarz_gda
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś i uważam że jest to świetnie zaopatrzony sklep. Wkońcu można wszystko z bliska poogladac i "pomacac" Wink dla spiningisty - raj Very Happy wpadlem tylko po żyłke i ciężarki a skończyło sie jak zawsze...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysha

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

nazywam się Piotr Meszyński i jestem kierownikiem tego sklepu. Zostało tu poruszonych kilka tematów:
- działamy dopiero 3 dni dlatego jeszcze ciągle nie ma wszystkiego. Spławik jest słabo zatowarowany- w tym tygodniu będziemy z tym walczyli. Jest jeszcze dużo sprzętu, który wyląduje na półkach- spławiki, akcesoria, Stonfo, zanęty Mondial, Gutmix, Marcel, ołów, haczyki.
Spinning- właśnie wieszamy Dorado. Czeka na powieszenie Mappso i Mepps. Uzupełnimy ofertę główek i kotwic (Gamakatsu), dojdzie jeszcze trochę gum (Gunki) + plecionki.
Morze- wieszamy w tej chwili przywieszki. Uzupełnimy ofertę pilkerów- trochę ich jeszcze jest na magazynie Laughing .
Mucha- tu trzeba uzbroić sie w cierpliwość. Będzie stoisko- to moje oczko w głowie, jestem muszkarzem Smile .
Karp- nie spodziewaliśmy się, że jest tak dużo karpiarzy. Oferta kołowrotków jest już teraz ( np. Shimano), zastanawiam się nad akcesoriami i jedzeniem. Jest w tej chwili Traper, ale chcę mieć jeszcze coś specjalistycznego.
Wyczyn- będzie Stonfo, dobre zanęty, haczyki, ołow itp. W tej chwili nie będzie nasadówek. Baty i bolonki owszem.
Do tego elektronika, silniki itd. czyli mnóstwo pracy przed nami.

Pozdrawiam i życzę połamania kija .

PS. Z robakami zawaliłem ja osobiście Embarassed . Zbyt mało zamówiłem.
Powrót do góry
petros
Wędkarz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mozna z czasem dorzucic oferte Bonito, glooga, sieka? Slabo z tymi woblerami w trojmiejskich sklepach a sa one o niebo lepsze na polskich lowiskach od drogich Rapali.
Powrót do góry
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysha muszę przyznać że jestem pod sporym wrażeniem Laughing

I wcale nie zaopatrzenia sklepu ( nie byłem tam i pewnie nie będę , chyba że kiedyś przejazdem Very Happy )

Jestem pod wrażeniem kontaktu z klientami i brania pod uwagę ich opinii o czym świadczą wpisy z tego forum i tematu. Brawo , oby tak dalej a napewno interes się powiedzie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam byłem tam w wczoraj z windem jak dla mnie sklep super wszystko w jednym miejscu w końcu nie muszę zamawiać zanęt sensasa i innych firm oj coś czuje ze małe sklepiki stracą klientów Smile
Mysha

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2012 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za miłe słowa, choć jak napisałem długa droga przed nami by sklep wygladał tak jak sobie to wymysliliśmy- dotyczy to też woblerów Smile .

Połamania kija.
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin887 napisał:
witam byłem tam w wczoraj z windem jak dla mnie sklep super wszystko w jednym miejscu w końcu nie muszę zamawiać zanęt sensasa i innych firm oj coś czuje ze małe sklepiki stracą klientów Smile

Nie stracą, nie wyobrażam sobie pchać się tam w piątkowe popołudnie. Niestety, lokalizacja i nieduży parking to mankamenty, nie za często, ale na pewno będę zaglądał. A jak rozbudujecie dział dla gliździarzy to koniecznie daj znać Mysha, wezme kredyt i przybywam Wink .

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
wedkarz_gda
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mały parking? przeciez obok jest wielki parking c.h. oliwa
Powrót do góry
maryaChi
Moczykij

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem, wszedlem, powydawalem siana. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, jak na trojmiejskie warunki to bajka. Ceny przystepne, obsluga zna sie na rzeczy, w tym miejscu przytocze autentyczna sytuacje w sklepie konkurencyjnym na matarni:

Sprzedawca: W czyms pomoc?
Ja: Wie pan co, szukam gliny wiazacej i jakos nie widze..
S: Gliny???? Surprised
J: No tak, gliny.
S: ???????
J: No gliny, ciemnej, wiazacej, ziemii, dodatku do zanety.
S: Ziemi???? Ziemie to sie na lowisku wykopuje.

W Centrum wedkarstwa na takie cos szans nie widze. Sprzedaja prawdziwi wedkarze.

Dodatkowo, kupilem wedke. Niestety byla wadliwa i jeszcze zanim ja cala oprzyrzadawalem, pekla szczytowka (przy w zasadzie ciezko powiedziec czym, przeciagnalem zylke przez ostatnia przelotke, pociagnalem lekko za zylke i trzask). Dzien po zakupie bylem zglosic reklamacje, a dnia nastepnego mialem juz nowy egzemplarz. Bez problemu i ze zrozumieniem.

Niesamowicie sie ciesze, ze w koncu zamiast szperac po allegro, moge isc do sklepu i otrzymac oferte sprzetu ze wszystkich polek jakosciowych, przy tym nie przeplacajac.

Jedyne co sie jeszcze rzuca w oczy to slabe wsparcie dla grunciarzy. Widac jednak ze regularnie jest tego coraz wiecej.
Powrót do góry
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiej firmy mają gliny? Jakie mają zanętki?
Potrzebuję uzbroić tyczkę i jest szansa że tam to załatwię?
Cieszy mnie ten fakt, o którym pisałeś wyżej:)
maryaChi
Moczykij

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie źle się wyrazilem, wędkarstwo stacjonarne, ogólnie często zwane gruntowaniem (w tym spławik, wyczyn) jest jeszcze w powijakach, ale idzie ku dobremu. Dlatego poki co musimy się uzbroić w cierpliwość. Zanęt jest sporo, nie przyglądałem się firmom. Co do spłąwików to dominuje Lorpio (co bardzo cieszy). Wagglery Lorenza od 6zł to uczciwa stawka.

Tamten tekst o glinie, to autentyczna historia, która przydarzyła się mojemu bratu (w mojej obecności) na matarni. Myślę, że w niedalekiej przyszłości i w centrum wędkarstwa będziemy mogli swobodnie zaopatrzyć nasze tyczki (niewykluczone, że teraz też, ale nie jest to póki co tak swobodne jak w przypadku spinningu)
Powrót do góry
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jakieś nowości w sklepie ?
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin887 napisał:

Tak, brak białych robaków i pinki na weekend.
Powrót do góry
Brutus
Moczykij

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh napisał:
marcin887 napisał:

Padłem ze śmiechu Very Happy
Powrót do góry
Mysha

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh napisał:
marcin887 napisał:

Były - tylko kiepskiej jakości. Dostawy są we wtorek i czwartek. Średnio jest to rozwiązane, zwłaszcza w taki tydzień ze świętami. Wciąż się uczymy.

Nowości- Gamaki, Mepps i Mapso- rozwiesiliśmy, woblery Tomka Miernika, koguty sandaczowe (pstrągowe zamówiliśmy), cykady Strike Pro, woblery trollingowe Gabkora. Zanęty są rozłożone- Sensas, Mondial, Traper (trzeba już uzupełnić), Gutek, Venire, Stonfo, doszło kilka wklejanek Mikado i baty Tournamenty 7 i 8 m (były tylko 6m), uzupełnione jest Sebille, doszło trochę nowych gum SaveGear. Dla karpiarzy- rozkładamy od dziś Addera. Czekamy na echosondy Lawrenca. Doszło kilka wędek do surfcastingu. Spławik już zaczyna wyglądać jako tako- choć tu jest jeszcze daleko, zbieramy wszelkie opinie by trafić w potrzeby spławikowców.
Generalnie ten tydzień jest na uzupełnienie tego co wymiotło w "majówkę" (nie tylko "robyle" Smile + nowe zamówienia).

Pzdr,
Piotrek

PS. Gliny mamy kilka rodzajów, od kilku producentów Very Happy .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: