Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salon Centrum Wędkarstwa w Trójmieście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kogut1982
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalne otwarcie(takie z "pompą") 14 kwietnia. Handel zacznie się jeszcze pod koniec marca. Informacja od osoby pracującej w tym salonie.
Icex

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i miodzio, akurat na początek kwietnia zaplanowałem dość spore zakupy sprzętowe i super by było chociaż część z tego sprzętu pomacać a nie zamawiać w ciemno jak zwykle.
Liczę na dużą ekspozycję, no a sam sklepik będzie kolo 3km ode mnie, więc mam nadzieje na pełen wypas Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kogut1982
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała krekta po rozmowie z jednym ze sprzedawców w sklepie. Handel zaczne się tuż przed świętami Wielkanocnymi a nie jak pisałem wcześniej w marcu. Otwarcie oficjalne bez zmian.
Icex

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tez podejrzewałem, byłem dzisiaj na zwiadzie, znalazłem gdzie to będzie i jak na razie w środku tylko trochę mebli poukładane i stojaków, generalnie to jeszcze wsio w rozsypce, dużo pracy przed nimi.

Sklep znajduje się w kompleksie budynków firmy KMJ Kaszubowscy, jadąc grunwaldzką w stronę Sopotu po prawej stronie mamy salon Nissana, i tam zjeżdżamy, wjeżdżamy/wchodzimy w szarą bramę i tak po prawej od wejścia mamy: salon Nissan, potem odbiór zamówionych aut, następnie salon Seat i następne drzwi to będzie ten sklep.

Tak by wychodziło wg adresu a i na szybach są jeszcze stare napisy salon, więc wychodzi że to "dawny salon nissana"

Link prezentujący dokładne miejsce (budynek pod flagą): http://www.zumi.pl/,,,18.5845661,54.392938,3,1a,namapie.html?userMapPointText=centrumwedkarstwa&userMapPointX=18.584498&userMapPointY=54.392996

Pozdrawiam
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam za darmo będą dawać, że tak się tym jaracie?
Powrót do góry
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, wszyscy liczą w końcu na salon, a nie sklepiki wędkarskie z jakimś tam asortymentem i kosmicznymi cenami.
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez fatalną lokalizację szybko zwinie się ten salon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jonasz7, a myślisz, że niby salon czyli dużo towaru to znaczy tanio? To teraz ja kogoś zareklamuję i powiem, że jak chcę coś konkretnego to idę do Waldka z hali w Gdyni lub Lorenca na ul.Śląskiej, mówię co chcę i mam w odpowiedniej cenie Exclamation
Powrót do góry
Icex

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
jonasz7, a myślisz, że niby salon czyli dużo towaru to znaczy tanio? To teraz ja kogoś zareklamuję i powiem, że jak chcę coś konkretnego to idę do Waldka z hali w Gdyni lub Lorenca na ul.Śląskiej, mówię co chcę i mam w odpowiedniej cenie Exclamation

Ja do Waldka z hali w Gdyni mam 16km i trudno żebym tam jechał za każdym razem jak chce coś kupić Razz

Osobiście jaram się, bo mam nadzieję że będzie można pomacać trochę więcej sprzętu, co nie znaczy że od razu będę musiał go tam kupić, jak mi sprzęcik przypasuje to pojadę do "mojego Waldka" i też kupię za odpowiednią cenę.

Nie oszukujmy się zakup na odległość nie zawsze się sprawdza, ja nie raz kupiłem zupełnie inną wędkę niż tą którą jechałem kupić, po prostu na miejscu okazało się że inna mi lepiej w ręku leży. Niestety większość sklepów jakie znam w mojej okolicy ma mocno ograniczoną ekspozycję i bardzo często słyszę, że możemy ściągnąć na zamówienie... a co jak sprzęt nie przypasuje ??

hehe może masz jednak rację, my się tu będziemy miesiąc jarać, a tu się okaże jedna wielka kupa Laughing

Pozdrawiam
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Icex napisał:
a co jak sprzęt nie przypasuje ??

a to już zależy, którego Waldka znasz Very Happy Ja mojego znam od ponad 20 lat i nie mam problemu ze zwrotami jeśli towar jest nieodpowiedni
Powrót do góry
jacek1891
Moczykij

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że tak niespodziewanie zapytam ale w którym miejscu na hali w Gdyni się zaopatrujesz dokładnie u "Waldka"?? Wink
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pomorskie.opinieofirmie.pl/hala-targowa-stoisko-248-sklep-wedkarski-pietrzak-hanna/27739
Powrót do góry
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam przykre wspomnienia ze sklepem na hali, serwis szybko załatwia ok bez zastrzeżeń, fajnie bo ma używane kije, kiedyś nawet skupował, sam mu parę sprzedałem i się pomieniłem;) Ale dałem mu kołowrotek do przesmarowania, potem coś się stało z kołowrotkiem i oddałem na gwarancje do serwisu, po odebraniu, dowiedziałem się że brakowało części w tym kołowrotku. Od tamtej pory zapomniałem że ten sklep wogle istnieje.
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dziwne, bo ja dawałem tam kołowrotki do smarowania, naprawy jak i wędki do doprowadzenia do używalności po złamaniu i wszystko było ok.
Powrót do góry
Wiśnia

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim- witam wszystkich serdecznie.
Nazywam się Wojciech Wiśniewski i mam przyjemność pracować w nowo otwieranym Centrum Wędkarstwa Gdańsk.
Nasz sklep mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 295 na terenie KMJ Kaszubowscy.
Jadąc w stronę Gdyni, jest to 50m przed Liroy Marlin i C.H. Oliwa
Ja, w Centrum Wędkarstwa jestem odpowiedzialny za dział związany z wędkarstwem morskim i będę starał się aby współpraca z klientami układała się w sposób wzorowy. Morski spinning, surf casting, trolling i asortyment potrzebny dla ludzi lubiących łowić z kutrów- zarówno w Polsce jak i np. Norwegii będą wchodziły w skład mojego "oczka w głowie" Very Happy .
Mogę zapewnić, że reszta pracowników odpowiedzialnych za inne działy wędkarstwa również podchodzi do tematu w sposób, który zapewni, że wędkarze zarówno początkujący jak i "stare wygi" będą czuli się dobrze w naszym salonie.
Wybór asortymentu i atrakcyjne ceny zaspokoją wymagania każdego wędkarza.
"Wszystko dla każdego"- to nasza dewiza.
Jestem przekonany, że wspólnie z Wami- klientami, stworzymy miejsce o niespotykanym klimacie, w którym każdy wędkarz, bez względu na doświadczenie, będzie zaopatrywał się z ogromną przyjemnością w rzeczy potrzebne do uprawiania naszego kochanego hobby .
Oficjalne otwarcie przewidziane jest na 14 kwietnia, jednak mamy nadzieję, że uda nam się uporać z ułożeniem tak wielkiej ilości sprzętu wszelakiego, iż zaczniemy handlować na początku tegoż miesiąca.
Dysponujemy wieloma miejscami parkingowymi.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Centrum Wędkarstwa w Gdańsku

Wojciech "Wiśnia" Wiśniewski
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: