Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana koła
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablogda
Moczykij

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koło nr 124 Gdynia
http://www.fishing.cypel.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł to chyba do ciebie Razz

Z komunikatu 3/07 z maja

Szanowni Koledzy!
Zarząd Okręgu zwraca się z prośbą do działaczy okręgu wszystkich szczebli a w szczególności do Prezesów i Skarbników kół o podjęcie wszechstronnej działalności promocyjnej, której głównym celem jest pozyskanie nowych członków oraz zachęcenie kolegów, którzy odeszli z naszego Związku do powrotu.
Koledzy, dzięki Waszym opłatom, możemy wywiązać się ze zobowiązań zarybień wynikających z operatów i wygranych ( nie wiem czy można to nazwać zwycięstwem - patrz Reda Twisted Evil ) konkursów. Zarybienia wód są kilkadziesiąt procent większe niż do tej pory. Nasze wody są coraz bardziej zasobne w ryby Wink . Chronimy je przed masowym kłusownictwem Wink oraz tymi, którzy bez wniesionej opłaty starają się uszczuplać nasze zasoby (wędkarzami Twisted Evil ).
Wzrost członków naszej organizacji to możliwość obniżenia od przyszłego roku składek na ochronę i zagospodarowanie wód Question (ilu potrzeba żeby wywiązać się z zobowiązań - może czas pozbyć się nierentownych wód po co trzymać np. obwody wisły (ilu wykupiło tam składki Question ) - my wpuszczamy ryby a rybacy ją doją cały czas Confused - oddać , niech będzie niczyja, spóły rybackie już się poparzyły - drugi raz nie wezmą, a my będziemy ją mieli za darmo).
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... chociaż Wisła jest potrzeba - bo gdzie rozgrywać zawody tak aby uzyskiwać jakieś wyniki.

p.s. robimy jakieś spotkanie (spining + kociołek lub coś w tym typie) w październiku Question
Arnoldo

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O. Świetny pomysł! Tylko gdzie by się tu wybrać? Jakby co to służę transportem dla 3 osób Smile
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam oddałbym wszystkie wody a pozostawił tylko pozbawioną ryb, zatrutą Radunię Evil or Very Mad Jak dla mnie Wisła Jest jedyną wodą PZW posiadającą w tej chwili jakiś potencjał i ostatnią rzeczą jakiej bym sobie życzył to skasowanie tej rzeki z mapy wód PZW Exclamation Exclamation Exclamation
A może lepiej byłoby aby Wisła nie wymagała dodatkowej opłaty, przez co zwiększyłaby się liczba członków PZW Question
Co do zwiększających się zasobów w pozostałych wodach, to jakoś nie widzę poprawy. No może z leszczem o wymiarach 15 cm, krąpiem i ukleją Wink
Rozwaliła mnie ta propozycja i jak dla mnie pozbycie się Wisły równoznaczne jest z moim pożegnaniem z PZW Confused
Wędkarz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla jasności - Wisła to mój pomysł - chodzi głównie o te dziwne dopłaty. A jak już to należy wygonić stamtąd siaty. No chyba że ktoś z układu Twisted Evil czerpie z tego mamone.
asw11
Moczykij

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak tam nasze zawody - planujecie na najbliższy weekend (spinn na jeziorze, czy gdzieś tam), bo nie wiem czy zawitać na Wybrzeże, czy skupić wysiłek na Narwi (szczupak już trochę odważniej gryzie)?
PS
Gdzieś podziałem hasło do serwera, żeby zaktualizować stronę www i czekam na nowe od administratora sieci. Gdy przyśle wszystko ruszy i będę mógł umieścić wasze i swoje sukcesu z obecnej jesieni.
Pozdrawiam,
Powrót do góry
pablogda
Moczykij

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawodów w tym roku już nie będzie Sad Kasa zdana do Gdańska, mam nadzieję, że jakoś uda się ją z tamtąd "wytargać" a przyszłym roku.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: