Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

1,2,3 styczeń w pogoni za pstrągiem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Umawialnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 7:45    Temat postu: 1,2,3 styczeń w pogoni za pstrągiem. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
W dniach 1,2,3 planuję zacząć pogoń za pstrągiem. Nie ukrywam że jest to nowość dla mnie i szukam fachowych rad.
Jeżeli ktoś planuje tez wypady w tym terminie na Radunię bądź Wierzycę to proszę o kontakt.
Mogę się podczepić bądź sam zagwarantować auto. Dobrzy było by pojechać z kimś kto już próbował sił z pstrągiem bo nie ukrywam że w ciemno będę jeździł Smile)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartek85
Moczykij

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie 2 lub 3, być może w oba dni Wink będę ganiał za pstrągiem na Radunii lub Wietcisie, nie wiem czy sam, czy ze znajomym, ale jak coś możesz dołączyć. Tylko do tego czasu jeszcze składki muszę opłacić, a póki nie widzę porozumień i informatora na krainę pstrąga i lipienia, to się wstrzymam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Umawialnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: