Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro Małe Brodno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
infoex
Moczykij

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 17:52    Temat postu: Jezioro Małe Brodno Odpowiedz z cytatem

Witam,
może ktoś z was łowił?
co sądzicie o tym jeziorze?
wybieram się w niedzielę ale nie mam pewności czy warto wiec moze ktoś podpowie, gdzie się zasadzić i czy bierze ( łowię na grunt i spławik)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarry
Site Admin

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 11:28    Temat postu: Brodno Małe Odpowiedz z cytatem

Bardzo dawno temu łowiłem na tym jeziorze.Ale jak pamiętam wielkich sukcesów nie bylo .Nie byłem na nim już długo ale słyszałem od kolegów że firma Radbór z Smonina , ktora jest właścicielem tegoż jeziora wyłowiła wszystko co pływa i raczej nie ma tam ryb. Opisałem to jezioro na łamach WCWI oto link http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=740&Itemid=131
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak owa firma przejęła w dzierżawe jeziora raduńskie i pan prezes mówił o turystyce wędkarskiej o nastawieniu pro wędkarskim firmy R, były robione zarybienia jakimiś ogromnymi oznakowanymi rybkami, jeszcze wtedy na regionalnej trójce w tv był program wędkarski, cóż kapitalizm rządzi światem Mad
ania84

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezdzialam tam przez prawie 5 lat co sezon i jesli chodzi o to jeziorko to zawsze wspominam je bardzo dobrze ,nie zdarzylo sie jeszcze bym nic nie zlowila ,ładny leszcz ,spore płotki do 35cm ,trafi sie tez okoń.Bardzo czesto straz na łódce plywa .Jezioro to nalezy do spółki radbur tak jak kolega wyzej wspomnial, skladki na polow mozna wykupic w pensjonacie "U Stolema" jadac Droga Kaszubska .
Polecam to jeziorko !

info na temat Spółki
http://www.radbur.com.pl/jeziora/oplaty/
Powrót do góry
Oyci3C
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje opłata na sezon? Bo niestety na stronie ma informacji.
Powrót do góry
ania84

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ale mimo wszystko trzeba zadzwonic do RADBURA
Powrót do góry
Oyci3C
Moczykij

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ok, myślałem po prostu, że ktoś wie. Smile

Telefon do Radbura to nie problem~
Powrót do góry
portfel333
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem ostatnio nad raduńskim i rozmawiałem z jednym wędkarzem i oto co mi powiedział (może to komuś pomorze) - składka roczna 200 zł (nie wiem czy na wszystkie wody czy tylko na jedno jezioro), ryby mało - ludzie tam łowią raczej z przyzwyczajenia niż z chęci złapania czegoś, głębokość podobno ok. 40-50 metrów a są głębsze miajsca, jednodniowe pozwolenia można wykupić w ośrodkach nad jeziorem (byłem nad raduńskim dolnym) są tam ośrodki (jeśli przekręce nazwe to przepraszam) adler, sosnówka i coś kolejowego (tylko te zauważyłem ale pewnie są też inne) wg. strony ilość gatunków, które są w wodzie nie jest powalająca. i jeszcze jeden minus - nie można łowić w nocy...
Powrót do góry
Kari
Moczykij

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu spinning z łódki dla dorosłego na jedno łowisko było 300 ziko.
Powrót do góry
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolenia można wykupić również w Chmielnie w kiosku Ruchu.
2 lata temu ( jeżdżę tam co roku na kilka dni) widziałem rybaków jak spływali z jeziora Kłodno , ilościowo rewelacji nie było ale za to wielkość ryb bardzo sympatyczna a i gatunków mieli kilka ( szczupaki , liny , leszcze to te które zauważyłem )

odnośnie opłat to licencja 3-dniowa na jedno jezioro z brzegu kosztowała 30 zł (mogę się mylić +/- 5 zł)
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam, ponieważ planujemy z ojcem odwiedzić to miejsce. Byłem tam z nowo poznanym kolegą z kijem i byłem w szoku. Z dwóch powodów. Po pierwsze woda czysta, nadbrzeże bardzo zadbane, zero śmieci, przepiękne widoki. Po drugie ilość ryb, które widziałem z mostu. Na moich oczach wiły się Węgorze, spławiały duże Płocie i Okonie, atakował Szczupak. To wszystko skłoniło mnie do zapłacenia kwoty i sprawdzenia. Był ktoś tam w tym roku na rybach?
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

areajdm, tam jeżeli się nastawisz na szczupłego to nie pożałujesz, tylko przydałaby Ci się łódka.
sniper665
Moczykij

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwolę sobie odświeżyć temat. Może ktoś z urlopowiczów obadał Kłodno w tym roku?Smile składka 150 zł za 2 tyg boli Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: