Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZASADY prowadzenia zarybień i odłowów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siedem
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHciałbym aby moje kolo działało jak Gdynia-Port . A co do odłowów czy zarybień ... w skrócie Szanujmy Naturę od Prezesa po Młodzika i będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur napisał:
Chciałbym zapytać który z administratorów usuwa moje wpisy ? i jaki jest tego powód?

§8 Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność.

§10 Administratorzy i moderatorzy forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli uznają to za stosowne.

widocznie nie spełniał wymagań zawartych w tych & i któryś z adminów go wywalił , a znając twój tok myślowy to pewnie dobrze uczynił i dzięki mu za to bo nie musiałem tych bzdur czytać.
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarry nie wiedziałem że jesteś jasnowidzem i nie czytając moich postów wiesz że tam są bzdury.Taj jak napisał kolega WM nie ma sensu rozmowa z Tobą. Pisząc ten post to Ty jesteś nie grzeczny i obrażasz mnie skąd wiesz że tam są bzdury nie czytając tego co napisałem ?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedem napisał:
CHciałbym aby moje kolo działało jak Gdynia-Port

To może chcesz przejąć naszą gwiazdę? Transport gratis Very Happy
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:

To może chcesz przejąć naszą gwiazdę? Transport gratis Very Happy

jesteś członkiem tej gwiazdy i członkiem ,,złodziejskiej instytucji " PZW wiec licz się ze zdaniem innych bo jak na razie to nie masz zbyt wielu zwolenników
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
rozmowa z tobą nie ma najmniejszego sensu
Powrót do góry
okoniarz
Moczykij

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja póki co należę do jego (WM) zwolenników, bo podobnie jak ja ma on dość kolesiostwa i braku profesjonalizmu w PZW... To oczywiście w wielkim skrócie i w nader delikatnych słowach.
Razz
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okoniarz dzięki Wink, ale spoko.W rozmowach na priv czy w realu jest wielu zainteresowanych i sporo pomysłów więc jak ruszymy z akcją to na bank w dużej grupie, a to, że koleś dalej kręci, leje wodę i kombinuje jak łysy koń pod górę to tylko sam sobie szkodzi i coraz bardziej kompromituje.
Do zobaczyska Wink
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy opozycja w "porcie" będzie mogła wykupić składki na 2012 hehe
donkocur
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko to nie jest jedyne koło w trójmieście Smile a może powstanie nowe Smile
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donkocur napisał:
a może powstanie nowe Smile
Czekam na info Very Happy
jarry
Site Admin

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie opozycjoniści może wymienicie sie nr.GG albo piszcie do siebie na PW bo zaśmiecacie forum swą radosna twórczością i to nie na temat , a niedługo zacznę kasować wasze posty, tutaj rozmawiamy o ZASADY prowadzenia zarybień i odłowów
okoniarz
Moczykij

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile twój sarkazm odnośnie naszej "wesołej twórczości" jest niskiego lotu to stwierdzenie, że twoja postawa jest tragiczna wydaje się bardziej na miejscu.

Straszysz kasowaniem postów... Czyżby dopadł cie syndrom ZOMOwca, który to objawiał się tym, że jeśli ktoś wziął do ręki pałę to zaraz czuł przypływ mocy i władzy oraz nieodpartej pokusy udowodnienia całemu Światu swojej wyższości??? To, że masz na tym forum kilka opcji więcej do wyboru niż przeciętny użytkownik nie znaczy, że musisz tu "Panować". Oczywiście możesz, bo tak stanowi regulamin tego forum i każdy post można "podciągnąć" pod łamanie zasad (ew. usunąć go bez podania przyczyny).
A jeśli uważasz, że nasze posty odbiegły od tematu to możesz je równie dobrze przenieść gdzie indziej (tak wiem, że właśnie pomyślałeś o koszu) tylko ty pewnie nie zadasz sobie tego trudu...
Zapewne, gdyby PZW prawidłowo zarybiało i odławiało to zamiast negatywnych wypowiedzi pod waszym (czytaj działaczy) adresem mielibyśmy tu same pochwały, które nie przeszkadzałyby tobie. To, że jest inaczej nie jest naszą winą. Czyją - popatrz dookoła (nie tylko na swoje koło).
Pozdrawiam.
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okoniarz napisał:

Kolego ,,okoniarz" dziękuję ci za ten post masz za niego u mnie naprawdę duży +. Jest to pierwszy od dłuższego czasu post inteligentny i merytoryczny, który wnosi coś do dyskusji.pozostałe posty to zwykłe bicie piany bez żadnych merytorycznych przykładów , piany , która jak już nie raz tu na forum przerabialiśmy ....opadnie,po nowym roku najwięksi krzykacze grzecznie pójdą do swoich kół i zrobią opłaty ,i znowu będą narzekać na całe PZW siedząc przed kompem w wygodnych fotelach.
Niedzwiadek833
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym i ja wypowiedzieć się na temat odłowów kontrolnych jak i całego PZW. Odłowy kontrolne będą się odbywać tak czy inaczej, gdyż jest to obowiązek prawny opiekunów wód, ale niestety nikt się nie garnie do tego, aby to prawo zmienić. Prawo nakazuje prowadzić racjonalną gospodarkę rybacką, nie wędkarską, czyli zarybiać i odławiać. I tu tkwi problem tego całego zamieszania. No ale wielcy działacze nic z tym nie robią bo tak jak jest im wygodnie. PZW powinno się cały rozp... i odbudować od podstaw. Wtedy może by się coś zmieniło.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: