Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dramat na Wisle
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magik
Moczykij

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baloonstyle napisał:
A co tak konkretnego SSR może zrobić?

Nawiązując do tematu o Straży Rybackiej, w przypadku wydania rozkazu wyjazdu i powołania do składu, udaję się na kontrolę. Również uważam że aktualne uprawnienia i przepisy są bez sensu, niemniej zadeklarowanie mobilności i chęci do pomocy jest bardziej konkretne niż żalenie się na forum.
Nawiązując jeszcze raz do w/w tematu, całkowicie się z tobą zgadzam w opinii nt. SSR, niemniej jednak ciągle to jest jakaś chęć/próba działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magik napisał:
baloonstyle napisał:

Nawiązując do tematu o Straży Rybackiej, w przypadku wydania rozkazu wyjazdu i powołania do składu, udaję się na kontrolę. Również uważam że aktualne uprawnienia i przepisy są bez sensu, niemniej zadeklarowanie mobilności i chęci do pomocy jest bardziej konkretne niż żalenie się na forum.
Nawiązując jeszcze raz do w/w tematu, całkowicie się z tobą zgadzam w opinii nt. SSR, niemniej jednak ciągle to jest jakaś chęć/próba działania.

Słuchaj nie żalę się na forum bo to nie ma sensu.
Nie potrzebna mi blacha żebym się bawił się w strażnika teksasu.
Spędzam masę czasu nad woda i jak coś widzę to reaguje, zamiast na wyjazd to możesz jechać na spacer i to samo prywatnie robić.
Wstąpienie do SSR to nie jest próba działania, bo jak sam piszesz to nic nie będziesz mógł działać.
Zadzwonić gdzie trzeba można bez blachy, a w kilkunastu przypadkach sam widziałem że blacha niektórym słuchy do popisówki przed kolegami.
Sam zresztą z jednym kolega tu z forum złapaliśmy na braku znajomości przepisów , oraz małym kłusownictwu społecznego strażnika.
Z innego źródła wiem ze często ludzie idą do SSR bo fajnie w sklepie pogadać że się jest strażnikiem.
Idź jak najbardziej i życzę Ci jak najwięcej interwencji, tylko zadaj sobie pytanie, czy ta blacha zmusi cie do działania? Czy nie można tego robić bez blachy? I czy blacha powoduje mobilizację, czyli teraz jesteś bierny na łamania przepisów nad wodą ?
Nie odpowiadaj tu na te pytania.
Pamiętaj nie atakuje Ciebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magik napisał:
"z gęby szmaty robić nie będę"

Tylko dlatego, ze ktoś zaczął to robić rozpoczął się temat
Magik napisał:
Tu potrzeba konkretów!

Dlatego trzeba się spotkać i obgadać co gdzie i jak, bo na forum na bank tego nie usłyszysz. Zaraz założę nowy temat http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=1418 i zobaczymy ile jeszcze nowych osób będzie chętnych do spotkania i ,,próby naprawy,, PZW, Wisły itd.
baloonstyle napisał:

Nic i dlatego grupą trzeba coś spróbować zdziałać
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magik napisał:
Właśnie przez takie wypowiedzi nikt nie chce się udzielać. Poczytaj forum i zobacz ile nienawiści się sączy z niektórych postów, ile jest kłótni na forum.
Teraz piszesz do gościa że ma się nie udzielać, a potem narzekasz że nikt się nie udziela, logiki brak. Wytłumacz mi jak ludzie mają się tu angażować? Póki co żaden z was nie podał ŻADNYCH konkretów działania. Mamy tu specjalnie pisać że was popieramy, skoro nie wiemy co chcecie KONKRETNIE zrobić? Póki co sam się nie wychylam, bo pomysłu na poprawę stanu rzeczy nie mam, a tak jak piszesz, "z gęby szmaty robić nie będę".

Piszesz żeby pisać do Ciebie gdy ktoś ma jakąś wiedzę na temat nieprawidłowości. Ludzie mają pisać np że znajomy znajomego widział sieci? Albo że sami widzieli? Tu potrzeba konkretów! Zdjęć, filmów itd. Zbierając informacje słowne, będziesz przeciwstawiał słowo wędkarzy przeciw słowu działaczy i jak to rozstrzygniesz na naszą korzyść?
Z mojej strony mogę poradzić by zebrać np. zeskanowane rejestry połowów od użytkowników i to mogłoby dać jakiś obraz naszych wód.

Sam mogę powiedzieć że ten rok był wyjątkowo kiepski dla mnie wędkarsko. Na rybach byłem może z 10 razy i tylko raz miałem wymiarową rybę. Pomijając to że bywałem po 2-3 godziny nad wodą...

Dlatego panowie, proszę was o to byście trochę języki powstrzymali w przypadku obelg i wyzywania się, a więcej pisali o swojej wizji naprawy i nawoływali do dyskusji na konkretne tematy a nie pisaniu o byle czym. Szkoda waszego zachodu i naszego by gadać by gadać.

Osobiście wolę rozważyć wstąpienie do SSR i próbować jakoś konkretnie działać, niż tylko krzyczeć bez konkretów...

Kolego, masz problem z czytanie ze zrozumieniem??
Napisałem wyraźnie, że proszę o konkretne informacje, najlepiej udokumentowane foto lub w inny sposób. Mam konkretny pomysł ale nie podzielę się na publicznym forum. Moje pomysły zna tylko @donkocur.
A tekst typu "zobaczcie ile oni mają kasy i ile jest ryb", to proszę Cię ale tak sie tłumaczyli za komuny (a u Was Murzynów biją). @donkocur będzie chciał to się skontaktuje, czy nawet kto inny ale widzę, że jakoś ikry Wam brakuje.
Więc na mnie więcej nie liczcie.

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
Magik
Moczykij

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zbudować bombę i wysadzić siedzibę że nie możesz powiedzieć? Co za sens jest w pisaniu że ma się pomysł i trzymanie go w tajemnicy? Ludzie mają mieć ikrę do czegoś o czym nie mają pojęcia? Może jeszcze mamy za to przelać pieniądze? Forum jest od tego by dyskutować pomysły. A skoro piszesz że masz pomysł tyle że nikomu go nie przekażesz, to sorry, ale może w twoim mniemaniu nie mam wielkich włochatych jaj, ale nie kupuję tego.
A teksty typu, więcej na mnie nie liczcie to typowe strzelanie "focha". Jeżeli chcesz coś osiągnąć w tym temacie to obrażenie się nic tu nie pomoże.

Ps. Nie chce byś odbierał to jako osobisty atak, ale uważam że to co piszesz nie ma większego sensu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: