Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

konkretne pytanie na zebranie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
petros
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 19:28    Temat postu: konkretne pytanie na zebranie Odpowiedz z cytatem

Witam, panowie postanowilem zalozyc temat gdzie wspolnie mozemy pisac propozycje pytan do postawienia przed zaplaceniem skladek. Piszmy o tym co dostrzegamy jako mlodzi wedkarze negatywnego, co chcemy zmienic, co mozna poprawic.
Zaczynam od tematu rybakow na Wisle:

Ustawa o rybactwie śródlądowym, tekst ujednolicony z 02.01.2011; Art.20, punkt 4:

"Uprawniony do rybactwa ma obowiązek trwale oznakować narzędzia rybackie i urządzenia połowowe w sposób umożliwiający ustalenie ich właściciela." , jak ma sie do tego kwestia "butelek"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam propozycję, by zamiast zadawać pytania na forum spotkać sie, może być przy piwku Very Happy i przedyskutować strategię działania, przygotować pytania itd.Im więcej nas będzie, i im więcej kół będziemy reprezentować tym lepiej, bo w końcu w tłumie siła co nie?
Jeśli nie macie ochoty zgłaszać chęci działania oficjalnie na forum to piszcie na priv.Zapraszam
Powrót do góry
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
A ja mam propozycję, by zamiast zadawać pytania na forum spotkać sie, może być przy piwku Very Happy i przedyskutować strategię działania, przygotować pytania itd.Im więcej nas będzie, i im więcej kół będziemy reprezentować tym lepiej, bo w końcu w tłumie siła co nie?
Jeśli nie macie ochoty zgłaszać chęci działania oficjalnie na forum to piszcie na priv.Zapraszam

Ja bardzo chętnie w to wejdę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
petros
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodze i czekam na ewentualne info na priv o spotkaniu. Na tydzien ide do szpitala, ale potem chetnie dolacze do wiekszego grona.
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIWO zawsze!
Muszę tylko wiedzieć tydzień wcześniej, bo ja różnie pracuje.
Fajnie było by zobaczyć wasze mordki na żywca, anie tylko czytać nasze wypociny.
Pozdrawiam!
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje poczekać na powrót Petrosa i wtedy się umówić.Oby tylko przełyk miał zdrowy Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: