Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wody w okolicy Karwia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grodzio

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 11:31    Temat postu: Wody w okolicy Karwia Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam do was pytanie gdzie mogę pojechać żeby coś połowić w okolicach Karwii? Jestem z Lubelszczyzny i co roku przyjeżdżam tam na odpoczynek i w tym roku postanowiłem że zabiorę ze sobą swój sprzęt. Chodzi mi o łowiska PZW. Co do sprzętu będę mieć do dyspozycji lekki spinnig i karpiówki i feedery. Z tego co wiem tam płynie Karwianka ( chyba tak ona się nazywa) i Czarna Wda pływa tam jakaś ryba?
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary polecam Ci jezioro Żarnowieckie (piękny okoń, sczupak płoc), olej wody PZW bo wiesz tam to loteria. poza tym dużego wyboru w okolicy nie masz poza J.Orle no i Dobre. do tego masz jeszcze port we Władysławowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grodzio

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko czy w porcie zwykły kołowrotek da rade bo nie jestem za bardzo przygotowany do morskiej wody. A tam w porcie na co się nastawiać na spinning czy na grunt?
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w porcie właściwie każdy gatunek ryby, poczynając od wkur...ącej babki po sandacza, okonia, flądrę, śledzia:) zwykły kołowrotek pewnie, że da radę pod warunkiem że Ci go nie żal (słona woda). w porcie głównie łowią na boczny trok, spławik. możesz wziąć mocnego feederka lub gruntówkę i rzucić na grunt(bez koszyka tylko ciężarek) i na haczyk kawałek śledzika lub tubisa założyć. masz wtedy szansę na flądrę. poczytaj też trochę o surfcastingu, w pobliżu masz też fajne łowisko. ale radzę Ci nie odpuszczaj Żarnowca. http://gniewino.pl/UserFiles/GOTIS/Zarnowieckie_regulamin_2011Lowisko[1].doc tu masz linka. tanio moża nie jest ale wierz mi bywam tam często, nie pożałujesz. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grodzio

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w tych kanałach jest ryba nawet drobny okoń? Kurde bo do nich będę mieć najbliżej. Bo nie będę mieć innego środka transportu jak własne nogi. I czy da się tam brodzić czy mięciutko tam? Wiem ,że to jest zarośnięte ale może dałoby rade coś złowić. A chyba że ktoś się znajdzie w sierpniu kto mi pokaże co i jak gdzieś na plaży lub w porcie. Bo najgorsze jest to że jak nie wody nizinne i nie górskie to muszę wydać kasę na nowy sprzęt.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: