Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Połowy z łódki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 13:33    Temat postu: Połowy z łódki Odpowiedz z cytatem

Pytanie nie dotyczy połowów na morzu, a na wodach morskich, w tym wypadku na morskim odcinku Martwej Wisły.
Na wodach PZW, aby móc łowić z jakiegoś pływadełka, potrzebna jest dodatkowa opłata. A jak to jest z pozwoleniami "morskimi"? Czy jeżeli mam opłacone składki, to mogę bez dodatkowych opłat wypłynąć na Martwą Wisłę i pomachać kijem?
wind
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie na stronie OIRM-u nie znalazłem informacji nt. doplat za łowienie z łódki.

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do wilków morskich(zatokowych). Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w połowach z niedużych łódek w strefie przybrzeżnej Zatoki Puckiej i Gdańskiej w odległości ok.300m od brzegu.Co i na co można złowić teraz oraz w środku lata?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: