Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

połów na wodach morskich(martwa wisła)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Niesklasyfikowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 21:05    Temat postu: połów na wodach morskich(martwa wisła) Odpowiedz z cytatem

Witam.Nie bardzo wiedziałem gdzie podpiąć ten temat więc piszę tutaj. Zastanawia mnie kwestia wędkowania na martwej wiśle ale w miejscach w których jest to woda morska. Czy na WODACH MORSKICH jestem zobowiązany do uiszczenia opłaty na wody nizinne? i jakie opłaty (oprócz oczywiście opłaty na wody morskie) muszę uiścić? Dodam ze zamierzam łowić z łodzi. Doczytałem się ze jesli mam wykupione wody nizinne to mogę wedkowac na wodach morski (porozumienia) ale jeśli chcę wędkowa tylko na wodach morskich muszę również opłacać wody nizinne? Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tirith27
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to są wody morskie to wystarczy tylko opłata na połów morski. Porozumienie to tylko gest IRM w kierunku PZW odnoście Martwej Wisły.
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czyli nie muszę opłacać składki na wody nizinne i okregowej-tylko opłatę morską. A jak jest z łowieniem z łodzi? np na martwej wiśle oprócz opłaty podstawowej dopłaca się 30zł za połów z łodzi.Czy w przypadku odcinka o którym mowa takowa opłata tez istnieje?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Niesklasyfikowane Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: