Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro Dobre
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam, że zostaniemy skarceni ponieważ nie ten temat ma temu służyć.

Książeczki gdzie mamy wprowadzać złowione ryby (z naszych wypraw) miały ponoć zastąpić odłowy kontrolne. Jakaś kpina z tego wyszła - nie zastąpiły i mogę jeszcze za brak wpisu dostać mandat. A odłowy kontrolne jak były tak są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się dzieje, według regulaminu, z rybami z odłowu kontrolnego? Jest robiony jakiś spis gatunkowy, ilościowy i do wody? Czy wszystko idzie po prostu na patelnię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarry
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie to nie jest miejsce na rozmowy o odlowach kontrolnych prosze przeniesc dyskusje tutaj: http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=926
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarry napisał:
Odłów kontrolny na każdym jeziorze musi odbyć się raz na dwa lata,narzuca ten wymóg na opiekunów wody RZGW

I już nigdy w życiu nie będzie można tego zmienić ?
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodzio1303 napisał:
jarry napisał:
Odłów kontrolny na każdym jeziorze musi odbyć się raz na dwa lata,narzuca ten wymóg na opiekunów wody RZGW

I już nigdy w życiu nie będzie można tego zmienić ?

nie zastosowanie się do tego wymogu skutkuje pozbawieniem prawa do opieki nad daną woda .

PROSZE przeniesc dyskusje na ten temat do http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=926
doozer
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, dajcie w koncu spokoj z ta dyskusja o odlowach kontrolnych. Czy to tak trudno zrozumiec, ze sa przepisy, ktorych nie wymyslilo PZW? I ze PZW nie jest wlascicielem a jedynie opiekunem wody i podlega przepisom operatow wodno-prawnych?

Jesli chcecie zmienic ten stan to piszcie do swoich lokalnych poslow, wywierajcie naciski na organy ustawodawcze a nie caly czas na forum. Tu sie tego nie da zmienic!

Ten temat byl juz walkowany milion razy, wystarczy poszukac na forum, jarry tlumaczyl i opisywal juz te kwestie w kazdy mozliwy sposob.
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doozer napisał:
PZW nie jest wlascicielem a jedynie opiekunem wody i podlega przepisom operatow wodno-prawnych?.

...z tym, że to właśnie PZW(dzierżawca) tworzy operat, który musi być zatwierdzony przez przez odpowiedni instytut, a zaakceptowany przez RZGW!
Na życzenie Jarrego tu przeniosłem temat i czekam na odpowiedź
http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=926
Powrót do góry
Cinu

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ktoś już był nad Dobrym? Ja tam byłem dawno temu, jako dzieciak na biwaku. Jeziorko mile zapadło mi w pamięci wiec pomyślałem sobie żeby się tam wybrać. Tak więc ktoś tam jeździ? Co z rybką?
Powrót do góry
misk

PostWysłany: Pią Cze 08, 2012 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na Dobrym od środy (06.06.2012) do dziś i na tym powiniennem zakończyć mój post Smile
No ale w szczegółach to mogę napisać że w 2 osoby czyli 4 wędki - mieliśmy w sumie z jakieś 5 brań w tym jedno dobrze zaciętę i okonik... 35-40... mm (3,5-4cm) Smile
Próbowaliśmy:
kulek, kuku, wszystkie możliwe robaki w przeróżnych kombinacjach
Grunt, spławik, spininng
Wszyscy co byli do okoła jeziora to mieli podobne wrażenia jak ja - jedynie siedział jakiś mięsiarz od strony drogi i co 30 min ciągnął płotki mniejsze od palca.
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem wczoraj rekreacyjnie u znajomych pod namiotem, wędki wziąłem przy okazji. 20-23 - spławik zero, jedno branie (próbowałem białych, czerwonych i kuku). Pochodziłem chwilkę ze spiningiem i podłubałem małe Okonie przy pomoście. Tutaj muszę powiedzieć, że dawno nie widziałem tak ładnie ubarwionych "garbusków" Wink Generalnie na ryby zdecydowanie nie mój klimat - głośno, pijacko... a za parking w lesie kasują 3 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: