Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karpiarstwo-wędkarska choroba

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 20:08    Temat postu: Karpiarstwo-wędkarska choroba Odpowiedz z cytatem

Najbardziej ze wszystkich ryb lubię łowić dzikie karpie,ale prawdę mówiąc czasami wstyd się przyznać do tego środowiska Exclamation Jeśli jeszcze nie znacie tematu to zapraszam do lektury:
http://www.carppassion.eu/?x7l5lxh3xphxlxh+l6hyh3+lhxlxh+hyxplll7h+hklpk7hyh+l6hl+ll5lxh3l6l7ldxphxlcl7hh+llkhch3k7l6l3xpxxx5xyx5x++l333xk+xpl5x5lllkxxx3lll+l+xll5xxx6lkl5l3x+l3x+lxl+xhllx3lklkx+xlx6l5x3lx
Najgorsze w tym jest to,że to nie jedyny taki przypadek Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuuba
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O temacie głośno podobno już nie tylko w Polsce.
Nie dość że miał czelność opublikować zdjęcie na portalach internetowych to jeszcze dość spory artykuł w Karp Max-ie (zresztą bardzo mnie wciągnął i przeczytałem go kilka razy - jak myślałem że to prawda) no i wywiad ze szczegółowym opisem połowu mnie rozwalił(trzeba mieć fantazję):
http://www.youtube.com/watch?v=Sst-oUegses&feature=player_embedded

CHAMSTWO !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: