Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie na karpia ???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I teraz nie trzeba być klubowiczem? Raz byłem ze znajomym a jak sam pojechałem to nie wpuścił Sad Może jakieś namiary na tel.?
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupie pytanie - jakim klubowiczem? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aress
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DRYWA ZBIGNIEW. HODOWLA MATERIAŁU ZARYBIENIOWEGO RYB SŁODKOWODNYCH

UL. OBJAZDOWA 1
83-010 STRASZYN , POMORSKIE

Telefon : 58 6828981
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

areajdm napisał:
Głupie pytanie - jakim klubowiczem? Wink

Cóż... skomentuję... jeszcze 4-5 lat temu nie każdy mógł tam łowić, musiał znać kogoś kto tam może łowić i w ten sposób był wprowadzany. Ja byłem raz, a niestety później kiedy sam przyjechałem Pan własciciel mnie nie wpuścił (widocznie nie zapadłem w pamięć) i sobie odpuściłem. Temat tego łowiska był już na forum poruszany i na temat klubowiczowania inne rówież osoby pisały.
Wszystkiego najlepszego
aress
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, smutna rzeczywistość ale zbyt wielu wędkarzy ładowało złowione karpie do plecaka, co niektórzy przerzucali przez płot, nie płacąc za rybkę.
Proponuje zadzwonić wcześniej, a powinniście być wpuszczeni - zarezerwujcie sobie pomost - tak robią stali bywalcy Smile, i standardowe pytanie Zbyszka- jakim samochodem będziecie.
Powrót do góry
jelec

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jeśli chcecie połowic naprawdę ładne karpie to polecam jeziorko(gliniankę)na Kokoszkach. Należała ta woda kiedyś do klubu Jaguar nie wiem jak jest obecnie.Łowiłem na tym łowisku jakieś 10 lat temu.Na pewno pływają tam KARPIE ponad 15-20 kilogramów.
Pozdrawiam Rafał
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce sie czepiac, ale skoro lowiles tam 10 lat temu to skad pewnosc co do tych sztuk 15-20kg ?
Powrót do góry
pablogda
Moczykij

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

granddm - prawdę mówiąc to też słyszałem dobre słowa o tym zbiorniku http://wypoczynek.turystyka.pl/bieszczady.html .
Sam niestety nie miałem okazji tam połowić.

Ostatnio zmieniony przez pablogda dnia Pią Mar 01, 2019 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie wiem ze sa tam nawet pstragi, woda elegancka - czysta i zadbana, ale slyszalem ze ryba dosc kaprysna (tylko nie mowcie ze "tak jak wszedzie"). Sam osobiscie nie lowilem mimo rowniez dobrych opinii ktore "slyszalem". Podejrzewam ze jeden wypad moze nie wystarczyc zeby "ocenic" staw. Moze w przyszlym roku wykupilbym zezolenie na caly rok zamiast okregowki, ale nie wiem czy nie bedzie to zbyt ryzykowne, bo jednak na niektorych wodach PZW jeszcze mozna cos raz na jakis czas zlapac fajnego, a jak nie bierze tu to sie jedzie gdzie indziej i tyle. Stad moja prosba, jak ktos pojezdzi, niech zda relacje jak sie przedstawia sytuacja na ww zbiorniku, z gory dzieki.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
jelec

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nie sadze aby wszystkie karpie z tego łowiska zostały wyłowione i zabrane.Łowisko jest faktycznie dość kapryśne i trudne ze względu na swoja głębokość.Pozdrawiam
Powrót do góry
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Sro Lip 10, 2013 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i odpisuje trochę późno, ale zawsze coś. W kokoszkach można ładnie połowić, tylko najpierw trzeba dobrze poznać to jeziorko. Ciężkie ze względu na głębokość i dużą presję wędkarską sprawia, że "nowi" często schodzą stamtąd o kiju. Ryby są na pewno. Tak jak mówił kolega wyżej, pływają tam karpiki od 2 kg aż po 20 kg lochy. Można też dorwać ładną płoć, leszcza. Jest też okoń, trochę szczupaka, węgorza no i wielkie sumy.
Powrót do góry
herflikss

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może kolega podać dokładną lokalizację tego jeziora, bo jakoś nie mogę skojarzyć gdzie ten zbiornik się znajduje?
Powrót do góry
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Smile Jeziorko znajduje się w Kokoszkach przy ulicy Budowlanych, przy boisku klubu "Jaguar". To jest jak się jedzie od strony Banina zjazd na rondzie w prawo. Tak samo jakbyśmy jechali do tego zakładu budowlanego (Kombinat), albo na pocztę. Wtedy jezioro widać z ulicy po lewej stronie.
Powrót do góry
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często przejeżdżałem obok tego miejsca, ale myślałem, że to jakiś "pożarniczy" zbiornik Wink Czyje to jest w ogóle? Można tam łowić ze składkami PZW?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jezioro należące do TKKF Jaguar. Jest specjalne koło założone na potrzeby tego łowiska, w którym odbywają się rady, zebrania itp. Jest dużo strażników, którzy codziennie mają swoje zmiany, więc nie polecam łowienia bez zezwolenia. Jak ktoś chce łowić, to radze najpierw zadzwonić do któregoś z opiekunów łowiska (których numery wywieszone są na budce przy wjeździe) i wtedy, po konsultacji, będzie wiadomo czy masz czekać na kogoś, czy możesz się już rozłożyć i takie tam, żeby nie mieć później nieprzyjemności, bo ludzie "stamtąd" są strasznie wyczuleni na takie rzeczy. A i nie można łowić na składkach PZW. Trzeba tam wykupić pozwolenie. Karta wędkarska również nie jest wymagana
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: