Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potok Oliwski & Radunia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sniper665
Moczykij

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 19:57    Temat postu: Potok Oliwski & Radunia Odpowiedz z cytatem

Witam ! Mam do Was 2 pytania. 1, czy ktoś próbował łowić w potoku oliwskim, ew stawach młyńskich w oliwie/przymorzu/jelitkowie? Chodzi mi tylko o spinning. Da się złowić jakiegoś klenia, pstrąga?
2. Czy ktoś kto łowił na odcinku żukowo-lniska Radunii mógłby powiedzieć jak to jest z dostępnością brzegu? dużo drzew? potrzeba wodery? Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mati

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dosyc czesto bywam na stawie młyńskim przy ulicy Subisława i nastawiam sie głównie na zabawę z drobnym białorybem. Co do spiningu to byłem raz i trafiłem szczupaka 56cm na wachadlowke i to by bylo na tyle moich spiningowych bojów, jakos wole spławiczek, żywca. W tym stawie jest dużo okonia, wędkarze mają bardzo dobre wyniki na boczny trok. Co do wymienionych przez Ciebie gatunków ryb to w zeszłym roku w słoneczne dni widywalem spore klenie tuż pod powierzchnią wody, pstrąg tez PODOBNO jest, osobiscie nie widziałem zadnego. Generalnie to polecam nastawiac sie na okonia, a od maja mozna pobawic sie ze szczupłymi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Odnośnie Stawów młyńskich czy napewno są to łowiska PZW ? Słyszałem że są to stawy miejskie nie wymagające żadnych opłat .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: