Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

okręg Gdańsk a pieniądze z uni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 15:21    Temat postu: okręg Gdańsk a pieniądze z uni Odpowiedz z cytatem

czy ktoś w imieniu PZW okręgu Gdańskiego może udzielić informacji na temat: Czy okręg podjął lub planuje podjąć jakąś inicjatywe w celu pozyskania z unie europejskiej pieniędzy w celu np:budowy przepławek , monitoringu wod jak np przy jazie w Ciechocinie na Redzie lub sfinansowania innych inwestycji korzystnych dla wędkarzy.Załączam link myśle ,że warto by pomyśleć o czymś podobnym;
http://www.flyfishing.pl/mainforum/msg.php?id=100740&offset=0&displaytype=full
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś z dzialaczy pzw naszego okręgu może się ustosunkować do mojego pytania? W imieniu swoim i innych wędkarzy bardzo o to proszę .
Minął miesią od mojego pytania i ani śladu odpowiedzi.
Powrót do góry
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekk napisał:
czy ktoś z dzialaczy pzw naszego okręgu może się ustosunkować do mojego pytania? W imieniu swoim i innych wędkarzy bardzo o to proszę .

Naiwniak. Sadzisz że doczekasz się tutaj odpowiedzi? Sądzisz że kogoś z działaczy naszego PZW obchodzi nasze zdanie?
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Gru 17, 2010 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh napisał:
jacekk napisał:

Naiwniak. Sadzisz że doczekasz się tutaj odpowiedzi? Sądzisz że kogoś z działaczy naszego PZW obchodzi nasze zdanie?

A widzisz obchodzi...i to bardzo...tylko jakoś nie zostało w porę dostrzeżone Twoje pytanie...moya culpa:(...ale wszystko co nas nie zabija, wzmacnia nas:)
Proszę zapoznaj się z tym artykułem to właśnie inicjatywa ZO PZW Gdańsk, gdzie w znacznej mierze pieniądze pochodzić będą z Uni Europejskiej...to naprawdę jest potężny projekt.

Następny projekt realizowany też z nie pieniędzy PZW to duża, szybka łódź patrolowa, która będzie pilnować Wisły i Martwej Wisły, ale o tym szczegółowo trochę później.

Pozdrawiam
Członek ZO PZW Gdańsk
Sylwester Ostapiak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje za konkretną odpowiedz. Jeśli będziesz mógłm napisz coś więcej.Pozdrawiam
Powrót do góry
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do wujasa w związku z jednym z powyższych postów.

"Następny projekt realizowany też z nie pieniędzy PZW to duża, szybka łódź patrolowa, która będzie pilnować Wisły i Martwej Wisły, ale o tym szczegółowo trochę później. "

Przed czym ma chronić ta łódź? Jeśli przed kłusownikami, to wydaje mi się, że nie do końca może się to sprawdzić. Dużo bardziej skuteczne byłyby patrole (2-3h) brzegiem, gdzie można spodziewać się kłusowli + sprzęt noktowizyjny.

Jestem przekonany że ten sposób by się sprawdził. Łódź ich tylko odstraszy. Każdy kłusol musi w końcu zejść na brzeg Smile.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: