Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie do płacących składki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt pomyliłem się w kwesti opiekuna Raduni, ale w dalszym ciągu uważam ,że Rutki to ciekawa woda- w każdym razie wg mnie jesli chcemy coś zrobic najlepiej zapisać sie do małego koła żeby miec więcej do gadania , ze stosunkowo małą ilością wód pod opieką położonego w fajnym miejscu (różne wody w okolicy, oraz stosunkowo blisko Gdańska) -mysle ,że zbiornik w Rutkach spełnia to załóżenie .Moze macie jakieś inne propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:

Przemek, jest nas dokładnie 623 (w 2010 roku) Smile
Pozdrawiam, bardzo ale to bardzo niemłody już wujas007 Smile

Co, przy ogólnym spadku liczby członków w naszym okręgu mamy kolejny wzrost stanu członków. Jesteśmy drugim pod względem liczebności członków Kołem w Gdyni. Ludzie po raz kolejny nam zaufali. Za co im dziękujemy Smile
...Róbmy swoje...śpiewa Wojtek Młynarski

No tak cos czulem, ze ta liczba jest wyzsza ale nie pamietalem jaka Smile
To jednak niestety jeszcze gorzej swiadczy o aktywnosci czlonkow kol. Problem nie dotyczy tylko naszego ale wszystkich.

Prawda jest taka, ze za wyjatkiem kilku aktywistow, ktorym sie jeszcze chce zrobic cokolwiek spolecznie, cala reszta ma na to wyj.... "place skladki i wymagam".
Kolo Gdynia Port nie jest mocne dlatego, ze ma duzo czlonkow, ale dlatego, ze ma silna i zwarta grupe aktywistow - zarzad, SSR, i kilka innych osob.

Kolegom, ktorzy maja inicjatywe stworzenia swojego kola, zycze szczerze wszystkiego najlepszego. Obawiam sie jednak, ze skonczy sie na gadaniu i checiach a na koniec zostanie dwoch lub trzech co i tak sie rozejda.

Jesli sie pomyle, stawiam duza skrzynke dobrego piwa! (jedno dla mnie) Smile
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piana opadła i jest jak zwykle
michal80
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Smile

Prawda jest taka, nie da się zrobić rewolucji. Jeżeli możliwe są jakieś zmiany, to chyba raczej małymi kroczkami. Myślę, że pierwej kolejności powinniśmy zacząć od nas samych i najbliższego otoczenia.
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarry napisał:

Piana opadła, bo w tej chwili nikt nic nie zrobi. Składki mamy opłacone do kwietnia i raczej nikt wcześniej do nowego koła się nie zapisze.
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 20:13    Temat postu: cdn Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja propnuje wrocić do tematu na początku grudnia (dla tych co łowią trocie sezon zaczyna się w styczniu) wtedy jeśli dalej będzie paru chętnych sprobujemy ustalić konkrety .Mam nadzieje że zapał niektórzy z nas będą jeszcze mieli.
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh napisał:
jarry napisał:

Piana opadła, bo w tej chwili nikt nic nie zrobi. Składki mamy opłacone do kwietnia i raczej nikt wcześniej do nowego koła się nie zapisze.

Jak to zrobiłeś, że masz opłacone składki w PZW do końca kwietnia....wszyscy pozostali członkowie PZW w całej Polsce mają zawsze składki opłacone od 1 stycznia do 31 grudnia...rok w rok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:
Areh napisał:
jarry napisał:

Jak to zrobiłeś, że masz opłacone składki w PZW do końca kwietnia....wszyscy pozostali członkowie PZW w całej Polsce mają zawsze składki opłacone od 1 stycznia do 31 grudnia...rok w rok...

O cholera. Pierwszy rok mam kartę wędkarską i przed jej wyrobieniem i opłaceniem składek na 100% byłem pewny że gdzieś przeczytałem że opłaty są ważne przez rok, ale rok "wędkarski" zaczyna się w kwietniu.
W takim razie dziękuję za wyprowadzenie z błędu, bo od stycznia byłbym zwykłym kłusownikiem.
joker
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh napisał:
od stycznia byłbym zwykłym kłusownikiem.

Dobre! Laughing

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać Laughing
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh napisał:
O cholera. Pierwszy rok mam kartę wędkarską i przed jej wyrobieniem i opłaceniem składek na 100% byłem pewny że gdzieś przeczytałem że opłaty są ważne przez rok, ale rok "wędkarski" zaczyna się w kwietniu.
W takim razie dziękuję za wyprowadzenie z błędu, bo od stycznia byłbym zwykłym kłusownikiem.

Rok wedkarski trwa od 1 stycznia do 31 grudnia (i to w rozumieniu oplaty skladek jak rowniez w wedkowaniu jako takkim). Nie rozumiem dlaczego mialby sie zaczynac dopiero w kwietniu.
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, za dwa dni nowy rok. Czyżby było tak jak ktoś wyżej napisał? Piana opadła i wszystko wróciło do "normy"?
joker
Wędkarz

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie zabieram się za wyjaśnienie kilku spraw w moim kole. I temat jak sądzę jak najbardziej na czasie czyli zapobieganie przyduchom. Jak tak dalej pójdzie to będzie jeszcze gorzej niż rok temu. Założyłem już temat w zakładce koła Gdynia miasto i jak widać "wędkarze z forum" nie podejmują tematu czyli nie bójmy się użyć słów: mają to w DUPIE, dlatego trudno się dziwić "działaczom" w kole że nic nie działają. Cool
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje zapisać się do koła , ktore zajmuje się Radunią czyli koła 117 Czapla.Znam tą wode i bardzo mi na niej zależy, gdyby ktoś chciał do mnie dołączyć niech da znać może z czasem uda się tam utworzyć jakąś aktywną grupe.
Powrót do góry
jacekk
Moczykij

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałem zostałem członkiem koła Czapla, poznałem Prezesa który wydał mi się energiczny i zaangażowany,niestety koło to jest zainteresowane głównie wodami nizinnymi i dolnym odcinkiem Raduni (ja najczęściej łowie na odcinku górskim -może dlatego niespotkałem kontroli z koła Czapla).W każdym razie moje pytanie o brak kontroli na górnym odcinku tej rzeki podtrzymuje i cały czas liczę na odpowiedz kogoś z Zarządu Okręgu w Gdańsku - może wtedy z tej rozmowy wyniknie jakiś pozytywny skutek.
Ps . Na spotkaniu sprawozdawczym koła Czapla , był reprezentant okręgu niestety nie zdąrzyłem z nim pogadać . Po za tym myśle , że kwestia ochrony takiej rzeki jak Radunia , interesuje nie tylko mnie.
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrolę z koła "Czapla" mogłeś spotkać tylko na odcinku

"Od dolnego stopnia wodnego zbiornika Łapino Dolne do zbiornika Straszyn (Goszyn) wraz z dopływem rz. Reknicy i jej dopływami na odcinku od 50-ciu m poniżej wypływu z jez. Małe Ząbrsko do jej ujścia do rz. Raduni.

natomiast odcinek "
Od przegrody na wypływie z jez. Trzebno do zbiornika zaporowego Łapino Dolne wraz z dopływami:
- rz. Mała Słupina (w górnym biegu zwana Klasztorna Struga) z wodami jej dopływów od 50-ciu m. poniżej wypływu z jez. Klasztore Duże do jej ujścia do rz. Raduni
- rz. Strzelenka z wodami jej dopływów od 50-ciu m. poniżej wypływu z jez. Tuchomskiego do jej ujścia do rz. Raduni" jest pod opieką kół

1.Koło Nr 118 Somonino
2.Koło Nr 82 „Gryf” Żukowo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: