Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kradzież karty wędkarskiej oraz legitymacji członkowskiej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 21:57    Temat postu: Kradzież karty wędkarskiej oraz legitymacji członkowskiej Odpowiedz z cytatem

Dnia 15.09.2010 skradziono mi oba dokumenty, kartę mogę wyrobić na nowo w UM, ale czy potrzebuję do tego jakieś zaświadczenie o zdanym egzaminie?
A jak wygląda sprawa opłat za łowienie? Czy idę do mojego koła, przedstawiam zaświadczenie z policji o kradzieży i otrzymuję legitymację wraz z poprzednimi opłatami?
Jakby ktoś może znalazł te dokumenty proszę o kontakt 697-379-329 na nazwisko Żejmo R.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksysio86
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobną sytuacje, tylko że ja zgubiłem dokumenty. Sprawa wyglądała tak, ze kartę i legitymacje otrzymałem bez problemu i żadnych zaświadczeń, a co do znaczków to był problem bo musiałbym wykupić od nowa znaczki tylko dlatego, ze skarbnikowi by się nie zgadzały rachunki jakby wydał dodatkowe znaczki bez opłaty. W sumie jest to do zrozumienia. Nie przejmowałem się tym, bo była już końcówka sezonu, a jak chciałem się gdzieś wybrać to po prostu wykupowałem jedno dniową składkę robiąc przelew na konto PZW. Tak było w moim kole i urzędzie, a należę do koła w Redzie i urzędu w Wejherowie. Co do opłat ( za wydanie duplikaty karty ) to nie były to jakieś wygórowane kwoty. Już nie pamiętam, ale chyba płaciłem jakieś niecałe 30 zeta.

Pozdrawiam
Powrót do góry
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info, no to ładnie mnie złodziej załatwił. Zawsze biednemu wiatr w oczy. Nie dość, że jest się ofiarą kradzieży to potem też same kłopoty i ciągle człowiek jest w dupę kopany.
No to zakończyłem sezon wędkarski w tym roku przez jakiegoś złodzieja, któremu te dokumenty do niczego nie są potrzebne.

Pozdrowienia dla jeszcze wędkujących
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ja bym na Twoim miejscu walczył o "wyrobienie znaczków zastępczych" - choćby i miał to sam Pan Prezes Okręgu zatwierdzić. Zapłaciłeś nie mało kasy i nie z Twojej winy nie możesz wędkować. Przecież w dokumentacji jest potwierdzenie jakie wody miałeś wykupione. Jeśli masz papier z Policji o stwierdzeniu kradzieży to walcz. Jeszcze ładnych parę wyjazdów tej jesieni. Dzwoń do ZO i się dowiedz jak sprawa wygląda. Skarbnicy w Kołach mają "gdzieś" Twoje problemy - im się musi kasa zgadzać.
Pozdrawiam!
Grzegorz(Gdynia)
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"a co do znaczków to był problem bo musiałbym wykupić od nowa znaczki tylko dlatego, ze skarbnikowi by się nie zgadzały rachunki jakby wydał dodatkowe znaczki bez opłaty" - w tamtym kole skarbnikowi sie czesto duzo nie zgadzalo... , zostales kolego zwyczajnie oszukany...w innych kolach nie maja takiego problemu , dostajesz pieczatke z podpisem , i wypisane jakie wody oplacone i sprawa zalatwiona, moja propozycja zmien kolo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: