Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre karp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peter
Moczykij

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 3:13    Temat postu: Dobre karp Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie to ten ww opisany karp-tłuścioch połamał mi szczytówkę od Kongera Telespina 3.60/60g. Myślałem,że tam padnę.Ale mam nową ,bardziej wytrzymałą i niestety nie mieścił się w podbieraku.Tzn w połowie ale udało mi się go wytargać na brzeg.Nastąpił ogólny zlot wczasowiczów bawiących niedaleko i dzieciarni.Dostałem go w 35 stopniowym upale na spławik 7 metrów od brzegu,może dlatego za pewnie go holowałem i pękło.Skąd miałem wiedzieć...?Ale i tak Konger wytrzymał.Wziął na czerwonego i nic więcej.Grunt ok 1.5 m.Teraz łapię tam piękne liny 1 lub góra2 dziennie,ale i tak wracają do wody.Syn miał tam tydzień temu 41 cm na czerwonego i też dosłownie 3 metry od brzegu,a mało tego to ja wtedy kąpałem się obok ok.6-7 metrów. Tylko z okonie m porażka,.Zawsze mam ok 20 ale 10 cm .Szczupaka na lekarstwo wg spiningowców i mały. Czy wie ktoś może coś na temat leszcza bo podobno jest mały? A jak jest mały to znaczy,że się trze.Bo słyszałem,że nie udało się to Pzw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
woldi

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-leszcz-jest i to potężny
2-lin-to co opisujesz jest normalnym zachowaniem tej ryby.Jeśli kapniesz się o co chodzi będziesz stale łowił piękne sztuki
3-karp-złowiony przypadkowo,ale gratuluję bo całkiem fajny
4-zamiast robić bałagan pisz tu http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=125&start=15
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: