Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

w związku z nagminną praktyką ZO Gdańsk, polegającą na ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur Buczkowski

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 10:51    Temat postu: w związku z nagminną praktyką ZO Gdańsk, polegającą na ... Odpowiedz z cytatem

Do ZO Gdańsk
Szanowni Koledzy, w związku z nagminną praktyką ZO Gdańsk, polegającą na notorycznym braku odpowiedzi na kierowane pytania drogą elektroniczną oraz niedbalstwem w treściach komunikatów związkowych, zwróciłem się w tej sprawie do Rzecznika Prasowego PZW.
Proszę w tym miejscu o komentarz i stanowisko ZO Gdańsk.

cytuję:
Do Rzecznika prasowego PZW,
szanowny Kolego,
na stronie internetowej Okręgu Gdańsk, zamieszczono komunikat tej treści.
http://www.pzw.gda.pl/images/dok/2013/gdansk_elblag_slupsk.pdf

Poruszane tam sprawy a raczej sposób ich rozwiązania od lat nurtują lokalną, w znaczeniu kilku okręgów, społeczność wędkarzy.
Z zadowoleniem przyjęliśmy treść tego komunikatu, jednak w jego treści pominięto najważniejszą część, czyli propozycje rozwiązań, jakie złożyła strona wędkarska. Jak rozumiem, stroną wędkarską na tym spotkaniu, byli Prezesi i członkowie zarządów wymienionych tam okręgów.
W sprawie publikacji w/w propozycji rozwiązań, zwróciłem się droga elektroniczną do ZO Gdańsk, pozostając bez odpowiedzi.
Brak odpowiedzi na korespondencję elektroniczną kierowana do ZO Gdańsk, jest praktyką nagminną a milczenie, rutynowym działaniem ZO.
Może Kolega lub ZG, posiada jakąś moc sprawczą, by ZO Gdańsk traktował członków związku z powagą i należnym nam szacunkiem i raczył odpowiadać na kierowana tam korespondencję.

Spraw ta jest również kolejnym przykładem, jak nieczytelna i nieprecyzyjna jest forma komunikacji z członkami związku i jak niedbale, lub tendencyjnie redagowane są komunikaty zamieszczone na portalu związkowym, za który płacimy krocie.

Powraca kwestia konferencji
PZW rozwija internet i promuje wędkarstwo, na której cytuję ;
"Konferencja administratorów i rzeczników prasowych wykazała jednak, że nie we wszystkich okręgach podjęto pracę nad realizacją uchwały XXIX KZD dotyczącej priorytetowego znaczenia promocji wędkarstwa dla dalszego rozwoju PZW"

Co zatem wynika z podjętej uchwały w kwestii zdyscyplinowania ZO Gdańsk, co do dbałości o treść komunikatów oraz przestrzegania przyjętych norm urzędowych i zwyczajowych w sprawach odpowiedzi na korespondencję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że oprócz wrzucenia tego tutaj wysłałeś to także drogą elektroniczna/listem poleconym bezpośrednio do rzecznika? Bo samo wrzucenie tutaj nic nie da, jakoś nie zauważyłem przez te kilka lat mojej bytności tutaj żeby ktoś "z góry" tutaj zaglądał, a tym bardziej odpowiedział na jakiegoś posta, nawet tego kierowanego bezpośrednio do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chavezz
Moczykij

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś stowarzyszenie założyc ,jakąś alternatywe?Ja sam bym ze 30 chłopa zebrał.Zna ktoś się na tym?
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Areh, przeczytaj uważnie:
Cytat:
zwróciłem się w tej sprawie do Rzecznika Prasowego PZW.

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
Artur Buczkowski

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dalekiport.blogspot.com/2013/03/sprawa-krakowska-przyczynkiem-do.html
Powrót do góry
Artur Buczkowski

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 19:55    Temat postu: jak robi się z nas idiotów Odpowiedz z cytatem

jak robi się z nas idiotów

http://dalekiport.blogspot.com/2013/03/jak-robi-sie-z-nas-idiotow.html
Powrót do góry
nufis
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minęły 2 lata a w temacie poruszonym przez Artura Buczkowskiego bez zmian. Od kilku tygodni czekam na odpowiedź ZO w kwestii porozumienia z OIRM. Cisza.
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nufis napisał:
Minęły 2 lata a w temacie poruszonym przez Artura Buczkowskiego bez zmian. Od kilku tygodni czekam na odpowiedź ZO w kwestii porozumienia z OIRM. Cisza.

Tutaj...
Powrót do góry
thievesPZW

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 10:21    Temat postu: PZW Odpowiedz z cytatem

Ludzie, dajce sobie spokój z opłacaniem tej złodziejskiej spółki.
Okradają ludzi na składkach, a z wodami nic nie robią.
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:
nufis napisał:

Tutaj...

W jaki sposób mogę odzyskać pieniądze za opłaconą składkę na ochronę i zagospodarowanie wód ?
Płacą za nią kierowałem się porozumieniem ZO - OIRM, w chwili obecnej zostało ono wypowiedziane, więc uważam że podmiot Z.O PZW Gdańsk wziął moje pieniądze i nie wywiązuje się z umowy. W jaki sposób i do kogo mogę złożyć reklamację w tej sprawie ?.
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aress napisał:

Płacą za nią kierowałem się porozumieniem ZO - OIRM, w chwili obecnej zostało ono wypowiedziane, więc uważam że podmiot Z.O PZW Gdańsk wziął moje pieniądze i nie wywiązuje się z umowy. W jaki sposób i do kogo mogę złożyć reklamację w tej sprawie ?.

Myślę, że zły adres wybrałeś dla swoich pretensji.

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.pzw.gda.pl/images/dok/2015/porozumienia_2015.pdf
Tutaj ciągle jest informacja o porozumieniu, więc w razie kontroli nie przyjmujesz mandatu i sprawę kierują do sądu. W sądzie powołujesz się na ten dokument. To chyba nie nasza wina że przez tyle czasu nie potrafią zmienić na stronie jednego dokumentu.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: