Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plaża Surfcasting
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 21:47    Temat postu: Plaża Surfcasting Odpowiedz z cytatem

Witam poszukuję informacji na temat połowu z plaży w trójmieście bądź bliskich okolicach interesują mnie takie gatunki jak leszcz węgorz płoć okoń słyszałem że ktoś tam próbował z pozytywnym skutkiem w Gdyni orłowo na prawo od mola ale szukam jakiś dokładnych namiarów Smile połamania życzę Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do pytania, tylko że mnie bardziej Gdańsk interesuje. Czy na Stogach da się coś połapać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boldrik69

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jako, że jest to mój pierwszy post to pragnę się przywitać, kilka słów o mnie nazywam się Paweł i jestem z Gdyni głównymi metodami na jakie łowię jest gruntówka i spławik. Tutaj macie stronkę o połowach morskich na pewno coś tam dla siebie znajdziecie http://www.wedkarzmorski.pl/ .

PS. Mam nadzieję, że admin się nie obrazi za umieszczenie linku, a jeżeli tak to z góry przepraszam Smile

Pozdrawiam Paweł Very Happy Very Happy
Powrót do góry
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm pomimo tego że jestem mieszkańcem Gdyni to nie widziałem ani nie słyszałem o surfcastingu w Gdyni Sad

Polecić natomiast mogę plaże od prawego brzegu ujścia Wisły aż do samej Mierzei Wiślanej.
Wiem o tym ponieważ sam chciałem spróbować , a jakoś okolice Darłowa i innych popularnych łowisk surfcastingowych to dla mnie ciut za daleko , więc prowadziłem rozmowy z innymi wedkarzami o których wiem że tak łowili i polecili mi ( niechętnie to przyznając Wink ) właśnie okolice Wisłoujścia.

Ja niestety ze względu na koszt sprzętu odkładam tą metodę na dalszą przyszłość Very Happy
Powrót do góry
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam boldrik69 stronka fajna jednak informacji o trójmieście zero wiem gdzie są miejsca w dalszej odległości ale coś u nas szukam Smile Radoss79 co do kosztu może sprzęt na dużą falę i ekstremalne warunki musi być przynajmniej ze średniej półki ale na początek można spróbować z tym co ma się pod ręką pierwszy mój wyjazd to karpiówka za 60zł podpórka zwykła krótka i wynik leszcz 3,36 Smile także walczyć można i rzutu na pewno nie oddałem powyżej 100 metrówSmile czekamy dalej na pomoc połamania
Powrót do góry
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rufio20 - byłeś na morzu w okolicy 3-miasta? Może jakaś krótka relacja Smile? Miałeś coś poza leszczem? Jakieś foty.

Ps. Gratuluję - 3,36 konkret!
Powrót do góry
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 18:36    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Właśnie niestety nie znam tych terenów łowiłem w woj. zachodniopomorskim tutaj niestety nie stąd moje pytanie gdzie można spróbować?? Jedyna nie potwierdzona informacja o gdyni orłowo na prawo od mola ale w jakiej odległości co i jak nic nie wiem ;/ wiem o łowiskach odległych o jakieś 100km od trójmiasta a to już jest kawałek jak dla mnie dlatego czekam może ktoś podzieli się informacją jak nie to slipki na tyłek i będę szukał ciekawych miejsc metodą prób i błędów Smile połamania
Powrót do góry
biodivTZ
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radoss79 napisał:
Polecić natomiast mogę plaże od prawego brzegu ujścia Wisły aż do samej Mierzei Wiślanej.

poszedłem za radą i pojechałem do Jantaru w sobotę. Wiatr od morza, falka była ale nie za mocna, patelnia jak nie wiem co, woda cieplutka. Łowiłem stacjonarnie na 2 wędki w tym 1 feederek Wink a co tam Smile

Efekt niestety żaden Sad((

Słaby kawałek plaży chyba znalazłem, bo podbrzeże nie było typowo rewowe. Chyba za blisko przekopu, bo dno nieregularne bardzo, zaburzane przez łachy piaszczyste. Udawało mi się wrzucać zestawy na tzw. "ciemną wodę" - zagłębienie, ale musiałem wleźć tak do 1,5m (na szczęście woda miodzio).
I robaki dendrobenki i śledziki - niestety nie chciało nic wziąć.
Będę próbował gdzie indziej, pewnie jeszcze dalej w stronę Mierzei.
Pozdrawiam
Surprised)
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy jakies wiesci z plazy? Ktos cos probuje?
Pozdrawiam
Powrót do góry
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:30    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Teraz już taka gorsza pora na plażę węgorz już chyba przestał woda się znacznie ochłodziła pozostaje tylko czekać na zimne miesiące może w końcu uda się dorszyka z brzegu połowić pozdrawiam:)
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie w ogole warto sie wybrac tutaj w trojmiescie na plaze? Macie jakies godne uwagi miejsca, nie pytam konkretnie, ale chociaz rejony, gdzie warto sie pobawic, porzucac, spedzic czas nad morzem.
Za podpowiedzi z gory serdeczne dzieki Smile
Powrót do góry
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:28    Temat postu: Plaża hmmm Odpowiedz z cytatem

W zależności co chcesz łowić jak chcesz łowić i w jakiej porze chcesz łowić a później można pomyśleć gdzie będziesz łowił Smile jakieś szczegóły możesz pisać na gg nr w profilu pozdrawiam
Powrót do góry
Areh
Wędkarz

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jakieś szczegóły możesz pisać na gg nr w profilu pozdrawiam

Od tego jest chyba forum żeby to na nim sobie pomagać, żeby przy okazji inni z tego w razie potrzeby skorzystali.
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 23:35    Temat postu: ok to prawda Odpowiedz z cytatem

ale ja pomogę każdemu a po prostu nie chcę zaśmiecać forum odpiszę na każde pytanie każdemu użytkownikowi a powstało pytanie które jest szersze niż krótka odpowiedź no forum !!!!!!
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ogolnie chodzi mi o to zeby spedzic czas nad morzem, wiec cokolwiek mnie zadowoli, byle bym nie musial jezdzic poza trojmiasto, bo niestety na razie nie bede mial czasu na dalsze wyjazdy. Lowilem juz z gruntu na morzu, ale w okolicach Mielna i w porze wakacyjnej, wiec generalnie po pierwsze nie znam ciekawych (godnych sprobowania) miejsc w trojmiescie, a po drugie nie wiem na co nastawiac sie jesienia, wiec jesli po krotce bylbys w stanie mi cos doradzic, to bylbym naprawde wdzieczny.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: