Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fishing24.pl nowy sklep w Trójmieście

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 10:37    Temat postu: fishing24.pl nowy sklep w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

witam,
jest nowy sklep internetowy wędkarski w Gdyni www.fishing24.pl działa od czerwca, można zamowione rzeczy odbierać w sklepie wędkarskim przy ul Wolności (koło dworca Gdynia Główna) fajne ceny jak na alledrogo. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal80
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, ceny w sklepie stacjonarnym są takie same jak w internetowym?
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, szczerze mówiąc nie wiem ale pewnie trochę wyższe. ale ja kupowałem przez internet a odebrałem po prostu w sklepie.
Powrót do góry
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny w sklepie internetowym są czasem wyższe czasem niższe , ale nie da się ukryć że w sklepie internetowym cenę podbija koszt wysyłki.
Chyba że tak jak napisał Sławencjusz odbiera się zamówiony towar w sklepie.

Tak więc jeśli masz zamiar kupić sobie np jednego wobka to dolicz do jego ceny koszt wysyłki i zapewne wyjdzie dużo drożej niż w sklepie tradycyjnym , natomiast jeśli masz zamiar kupić większą ilość różnych rzeczy to często zdarza się tak że nawet po doliczeniu kosztów wysyłki wyjdzie Ci dużo taniej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal80
Wędkarz

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że różnie bywa ze sklepami odnośnie cen... i jestem świadom kosztów wysyłki...

Ale mi chodziło konkretne miedzy tym na stacjonarnym (na ul. Wolności a internetowym www.fishing24.pl ). Przypuszczam, że pewnie jest ten sam właściciel (ten sam asortyment oba sklepy mają). Myślałem, że ktoś może robił zakupy lub porównywał ceny. Generalnie stacjonarne są droższe, bo trzeba wynająć przestrzeń handlową, a wysyłkowy możesz nawet w piwnicy prowadzić.

Jestem z Gdańska i czasem bywam w Gdyni, więc przy okazji mógłbym odebrać.

Generalnie sprzęt kupuje na necie. Często ciężko kupić to czego potrzebuję, albo nie opłaca się sklepom sprowadzać, albo nie wieżą, że chce coś takiego kupić. Jakiś czas temu chciałem kupić żyłkę (konkretny model) i niby w sklepie już miała być dostawa, i czekałem 3 tyg, i okazało się, ze jednak jej nie ściągnęli - więc lepiej kupić przez neta, i przy kilku artykułach wyjdzie taniej. Inny przykład - chciałem kupić spławiki, spytałem kumpla czy nie chce, razem zamówiliśmy i okazało się, że sklep wysłał nam je za darmo (otrzymałem dobry produkt, cena niższa niż w sklepie stacjonarnym).
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, właściciel na 100% jest ten sam. ja ostatnio kupowałem kołowrotek dragon team 935i i nie wiedziałem że otworzył sklep internetowy. ale kołowrotek sprzedał mi po cenie internetowej;) i dostałem 2 czapeczki z których ucieszyły się dzieci koleżanki z pracy...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: