Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro w miejscowości Lewinko...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 19:49    Temat postu: Jezioro w miejscowości Lewinko... Odpowiedz z cytatem

witam,
byłem dziś ze spiningiem nad jeziorkiem w miejscowości Lewinko... ostatnio wyciągnąłem tam 6 okoni na gumę jednak dzisiaj żadnego puknięcia nawet. byłem jednak w nietypowych godzinach bo od 14-18. jezioro dośc płytkie z bardzo ciężkim dostępem do brzegu, jednak jak już uda się podejśc to na odległości ok.7 m od brzegu bardzo bujna podwodna roślinnośc. także jedyne wyjście na tym jeziorze to łódka. kiedyś bardzo duża populacja szczupaka, jednak dziś już tylko wspomnienie. jezioro w połowie nalezy do gminy w połowie do prywatnego właściciela. koszt łowienia to symboliczna dyszka. jest kilka fajnych miejscówek. ponoc ciągle sporo leszcza. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre 10 lat temu znajomki zabrali mnie tam ,,zrobić,, nockę i każdy,a było nas trzech dostał na rosówki po 3-4 garbusy w przedziale 30-40cm.Później byliśmy jeszcze raz i sytuacja się powtórzyła.Co ciekawe to były jedyne brania z tym,że jechaliśmy bez większego rozeznania i przygotowania.
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli może jest tam jakaś przyzwoita populacja okonia. pewnie nie pamiętasz z której strony jeziora łowiliście? łowiliście z brzegu?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojechaliśmy na totalnego wariata i chyba łowiliśmy gdzieś pomiędzy Lewinkiem a Bolszewką.Głowy sobie nie dam uciąć,ale tak mi się wydaje patrząc na widok z satelity.W tym miejscu brzeg był podmokły,a w wodzie masa zielska,ale tego jak piszesz wszędzie jest pełno.Szukaliśmy przerw między zieleniną i właśnie tam kładliśmy zestawy z rosówkami.Nie pamiętam czy próbowaliśmy łowić jakimiś innymi sposobami ale na pewno dostaliśmy tylko te okonie.Łowiliśmy tylko z brzegu.Pamietam jeszcze,że stawialiśmy samochód na jakimś małym wzniesieniu chyba przy działkach i na miejsce kawałek musieliśmy dojść.Tylko tyle sobie przypomniałem Sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: