Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Otomin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaliczylem kolejna nocke.Nad jeziorem pojawilem sie o 19-tej.Na wodzie miotalo sie jeszcze pare rowerow wodnych z pijanymi wyrostkami.Z klarowaniem sprzetu poczekalem do 22-ej.Postanowilem nie przeszkadzac mlodziezy w pysznej zabawie na wodzie.Ok.20-tej z blizej nieustalonego kierunku zaczely naplywac dyskotekowe przeboje min.200 wat kolumna.Wlasciwie to sie nawet ucieszylem bo nie lubie wrzasku namolnych ptakow i chlupotania glupich ryb.Ustawione na max.hyperbasy wprawily mnie w bardzo dobry nastroj.Odniosem wrazenie ,ze misa jeziora podskakuje w rytmie techno.W wodzie, na wodzie i na ladzie ruch wszelkiego zwierza zamarl ,tez pewnie z zachwytu.Mimo dobrego nastroju czulem,ze dzisiejsze wedkowanie to czekanie na Godota.Jednak mialem dwa brania.Pierwsze to leszcz ok 1,5kg drugie to karp, tez nie duzy do 5kg,ktory przed podebraniem sie wypial z haka.Po tym jak w nieodleglych krzakach pani Alicja doznala drugiego, bardzo glosnego orgazmu miale juzt roche dosc i o 4-tej sie zwinalem.Gdyby na dykotece lecial Pink Floyd pewnie bym zostal jeszcze caly dzien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
Wie ktoś w której części jeziora leszcz odbywa tarło?

Zapomniałem jeszcze o najważniejszym pytaniu:czy są w Otominie połacie dna wyłożone grubym żwirem,kamieniami itp.(typowo sandaczowe)?Wie ktoś?Jeśli nie chcecie oficjalnie to może na PW ktoś da cynk? Wink
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jade zaliczyc ostatnia zasiadke na Otominie.Dzisiaj jest wiatr zachodni a wiec rybki beda braly.Od jutra do konca tygodnia ma wiac polnocny i wschodni,jeszcze pozniej Hiszpania szykuje sie na mistrza swita a wiec wedki przez miesiac na kolku.Jak bylo jutro skrobne po powrocie.Przydaloby sie cos porzadnego na pozegnanie sezonu.
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noc,ktora miala byc noca spektakularnych sukcesow okazala sie noca kompletnej klapy.Wszystko dobrze szlo do czasu pelnego klaru patykow.Nie wiadomo skad pojawily sie mikroskopijne muszki,ktore zaciele atakowaly moja glowe i rece.Przechodzaca ulewa przegonila gdzies owady,ale podtopila moj wedkarski dobytek(nie bralem parasola bo mialo tylko pokropic).W czasie moich zmagan z muszkami myszy,te wredne gadziny rabnely mi z niedomknietego pudelka cztery uzbrojone w haki kulki i wygryzly dziure w torbie zanetowej,ktora i tak umiescilem wysoko na drzewie w obronie przed gryzoniami.Cala noc wial zimny, porwisty wiatr ze wszystkich kierunkow tylko nie z zapowiadanego przez meteo tzn z zachodu.Za pierwszym razem umiescilem zestawy w sasiedztwie roslin wynurzonych.Do drugiej ani skubniecia. Nie wzialem echa wiec nie wiedzialem co jest grane.Sciagajac zestawy okazalo siie,ze obydwa przelezaly w zaczepach. Trzeba bylo rwac.Zostaly mi tylko dwie kulki.Pierwszy zestaw w czasie podmuchu wiatru zostal zarzucony na zwisajaca nad woda galaz.Zostala jedna kulka,ktora poslalem w bezpieczne miejsce.Do czwartej ani brania.Przed szosta bylem w domu.Postanowilem pojechac jednak jeszcze raz i poszukac zemsty oczywiscie nie na myszach.2kg kuku juz sie moczy.
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odstapie na czas Mundialu kapitalna,zadbana miejsowke w Otominie.Wydajnosc 30kg/12h.Osoby o niskim morale wykluczeni.Ryba dominujaca w lowisku to duzy leszcz i karp.
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może zrób grafik-kto kiedy, bo chętni będą pchali się drzwiami i oknami...oczywiście wszyscy o wysokim morale;)
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zwiazku olbrzymia iloscia chetnych na to rybne miejsce,rzeczywiscie zostanie stworzony grafik,ktory bez klotni okresli czas przebywania zainteresowanego w/w miejscu.Polamania.
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kolegi,ktory spedzil nocke dostalem dzis SMS,ze ani rybki.Lowil kulaskami na pomoscie w trzcinach.Wczesniej necil.Mam zgode na przetestowanie jego lowiska bo sytuacja jest dziwna tym bardziej,ze o tej samej porze u siebie zlowilem ok.10szt wyglodnialych po tarle dorodnych leszczy.Zaden nie trafil oczywiscie do reklamowki.Trudno, nawyzej nie ogladne pol meczu,ale sprawa mnie bardo zaintrygowala.
Powrót do góry
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.Osoby o niskim morale wykluczeni.

w jakim sensie mamy to rozumieć ? pozdrawiam

4480443 gg
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sensie doslownym.
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprostu chcialbym,zeby nowy opiekun miejscowki nie napychal sobie reklamowek rybami.Ponadto chcialem,zeby byl dyskretny , nie chlapal ozorem swoim kolegom o miejscowce.Chcialbym miec do czego wracac.To takie proste.Wlozylem w nia wiele trudu
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryszard frankiewicz napisał:
chcialem,zeby byl dyskretny , nie chlapal ozorem swoim kolegom o miejscowce

A ty co teraz robisz Exclamation

PS.
Publicznie obiecałem,że nie będę więcej z tobą gawędził bo to nie ma sensu,ale......KABARET Laughing
Powrót do góry
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam wale wasze miejsce jak bym tam bywał i tak bym pokonał to że ktoś lubi napychać sobie reklamówki rybami to jego sprawa tylko żeby się nie zmarnowały i jak ma opłaconą karte to nie widze w tym nic złego więc poco takiego skreślać odrazu
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalem,ze jak wprowadze odrobinke zartu i ironii na Forum to sie troche ozywicie.Bogoslawieni ci co nie widzieli a uwierzyli.Drogi WM wszak to Ty mnie prosiles zebym zostal na Forum to bedzie weselej.Jesli ktos sie nabral na ,,handel miejscowka''to mi jest niewymownie przykro. Do Marcina 887:jedz rybki i rosnij Zuchu nic mi do tego, tylko nie pisz,ze ich nalapales cala reklamowke chocby ze wzgledow estetycznych.Jestem przekonany, ze jak napisales cyt.,,a ja tam wale wasze miejsce'' nie dojdzie miedzy nami przynajmniej do sporu natury filozoficznej.
Powrót do góry
ryszard frankiewicz
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po trzykroc odklepuje sie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: