Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strony kół na portalu pzw.org

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witek
Moczykij

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:44    Temat postu: Strony kół na portalu pzw.org Odpowiedz z cytatem

Sylwek zapowiadało sie wszystko tak fajnie, ciekawsze newsy z kół trafiały na stronę okręgową, w odwrotnę stronę tylko te bardzo ważne...
Ostatnio po dłuzszej nieobecnosci ze zdumieniem stwierdziłem ze na stronie koła jest wszystko to co zostało już umieszczone na stronie okregu. Chcac odszukać rzeczywistą informacje z koła trzeba przewertowac stos innych niepotrzebnych wiadomości. Czy to jest odgórny przymus umieszczania wszystkiego na stronie kół ??? Dla mnie to jest co najmniej dziwne i mało przejrzyste w obecnej formie.
Na 10 "newsów" w moim kole tylko jeden dotyczy koła, reszta pochodzi z okregu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witek, to była moja inicjatywa....nie ma problemu z usunięciem tego problemu...już do tego przystępuję. Pomyślałem tylko, że info w dwie strony to dobry pomysł. Ale nic wbrew.
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już...
Powrót do góry
Witek
Moczykij

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze sie taki nie urodził coby wszystkim dogodził Smile W kazdym razie dzieki, przynajmniej moim zdaniem teraz jest zdecydowanie korzystniej. Mysle ze ktos kto szuka wiadomości z okregu i tak wchodzi na docelowa stronę.
Pozdro
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie przedobrzyłem.... pomyślałem jeżeli publikuję wiadomości z kół na stronie okręgu to będzie dobrze odwrotnie...okazuje się, że nie...ale od tego właśnie są fora, poczta i telefony aby wszystko dograć.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: