Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spining

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 22:12    Temat postu: Spining Odpowiedz z cytatem

Stałem się niedawno szczęśliwym posiadaczem kijaszka Team Dragon 2,6 7-21g, do tej pory byłem zwolennikiem miękich wędek, ale po piewszym łowieniu nową wędeczką wszystko mi się odwidziało, jest po prostu rewelacyjana, co tu dużo pisać z ceną idzie jakość.
Kiedyś skusiłem się na Robinsona Xenona, niska cena, węgiel, w miarę przyzwoite wykończenie, jestem nad jeziorem, pierwszy rzut tak na rozgrzewkę i wędka pękła w dwóch miejscach, bez komntarza, kolega kupił ten sam kijaszek i co... też się złamał Laughing
Więc jeżeli ktoś poważnie traktuje swoje hobby odradzam kupowania tanich, węglowych bubli, proponuję odłożyć kupno, uzbierać więcej kasy i kupić coś pożądnego.
Teraz przymierzam się też do TD, ale coć bardzo lekkiego 1-10g 2,55m
P.S. Mam nadzieję, że sprowokuję i zaczniecie pisać cosik o sprzęcie, bo wynużenia na temat bezrybności i bluzki na pizetwiu mnie już nudzą, ryby są tylko trzeba umieć je łowić, już nie mogę się doczekać jak wyruszę na Wyspowo i będę próbował przechytrzyć żerujące okonie Laughing

pzdr
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile dałeś za ten kijek jeśli można wiedzieć?Czy były też takie same ale powiedzmy do 30-40g?
Jestem podobnego zdania co ty,że ryby są tylko trzeba umieć je łapać bo większość łowi cały czas tak samo a potem dziwią się,że nic nie bierze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cztery stówki, czyli cztery Robinsony, a gama w tej serii jest bardzo szeroka, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Do tej pory łowiłem na Dragona Millenium 2,7 5-25g i będę łowił nadal, ale różica jest ogrona nawet w wadze

pzdr
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tego dragona w 2,4 - jest szybszy , trochę korek na uchwycie kiczowaty jak na te pieniądze i ten "FUJI NEW Concept" to chyba wymyślono na wkur..enie wędkarzy - jak możne dać tyle małych przelotek na szczytówce - to służy chyba tylko do plątania linki. Ale ogólnie polecam (tylko to można pomacać w 3mieście w tej klasie kijków). Resztę kupuje się w ciemno przez net- niestety Polska to nadal wiocha w dziedzinie sprzętu wędkarskiego, ogólno dostępny jest tylko chrust.
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście te przeloteczki podobają się Very Happy
Mam też milenium tam są nieco większe i na wyższych stopkach, ale znacznie bardziej potrafią wku...... ale jakoś wykończenie w Millenium bardziej mi pasuje tylko nie jest to czysty korek
foxy77
Moczykij

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 23:35    Temat postu: spining!!! Odpowiedz z cytatem

witam!!! Laughing
w ubiegłym miesiącu kupiłem kijek robinsona i nie moge n aniego narzekac- wycholowalem na niego juz kilka sporych szczupakow (najwiekszy jak narazie na tym kiju mial 5.5kg) a ten kijek to najdrozszy spining robinsona - diaflex classic- 2.85m i cw.15-45 gr - w styczniu zamierzam pochodzic z nim na trocie- z taka mysla wlasnie go kupilem - kijek polecam - jest szybki i lekki co nie meczy rżk podczas dlugiego spinigowania - wydatek na taki kij to lekko ponizej 500 zl, aha ten kij kupilem w sklepie wedkarskim pstrag2 w grudziadzu
Powrót do góry
Cezary
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

archeolog ze mnie wiem, ale... tak czytam sobie te posty i powiem wam- mam kij jaxona za 38zł od 4lat, kręcioła MASTER 804 (Very Happy) za 39zł kupiony dwa lata wcześniej niż kij (w tym roku pierwszy raz rozebrany i smarowany) a służą do dziś
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: