Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WISŁA BIEŻĄCA węgorz - REKORD!! 12 sztuk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 13:32    Temat postu: WISŁA BIEŻĄCA węgorz - REKORD!! 12 sztuk Odpowiedz z cytatem

Witam, dzis w nocy udało mi się zaliczyć nockę na Wisle, okolicy starej kościelnicy. nie ważne że wiało tak, że mało mi głowy nie urwało, a żeby tego było mało około 3 zaczął padać deszcze Smile
Miejscowy, ktory siedział obok mnie, usilnie przy każdej mojej wizycie wychodząc mi na przeciw, nie wpuszczając na główkę, bronił swojego sekretu. Rano - jak już nie świeciłem lampką, niepostrzeżenie zbliżyłem się do główki - a tam 12 sztuk wędek wyrzuconych na wegorza - wynik 3 małe sztuki (które zabeira, bo mają haczyk głęboko) i jedna sztuka około 1kg. co za wynik jak na 12 wędek - zastanawiałem się jak On nimi w nocy rzucał, przy takim wietrze i takim prądzie.
myślę, że ten wynik zasługuje na Oskara. Smile))

Ps. to co ja złapałem - opisze w stosownym temacie Smile
bolnyj
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, no ładny "REKORD". Proponowałbym za każdą dodatkową wedkę "ponad normę" (czyli wg mne 10),żeby = 1 kg w postaci kamienia u szyji i do wody z takim skur...m Evil or Very Mad
turbot
Moczykij

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 18:37    Temat postu: bez paniki Odpowiedz z cytatem

Grożby karalne to nie są! jednakowosz nie proponuje spotkania w porze nocnej Mojego i tego TZW Wędkarza.
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie życie Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: