Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okoń
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blysk777
Moczykij

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko,Wisełka nie jest taka łatwa.W niedzielę obrzucam okolice Tczewa.Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie najczęściej ryby się trafiają, mnie osobiście interesowałyby sandacze i klenie, o kleniach ciągle śnie Very Happy
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów. Ja osobiście jeżdżę na drugą stronę Wisły. Od Ostaszewa można dojechać autem prawie do każdej główki (oczywiście przy zachowaniu zdrowego rozsądku). Jeśli chodzi o bezpieczeństwo auta to jest OK. Tamtejsze plemiona spokojniejsze niż te od strony Leszkowa i zwady z przyjezdnymi nie szukają. Spokojnie zostaję na noc i nikt mnie nie zaczepiał, oprócz bobrów. Tam łowię głównie z gruntu, ale na boczny trok można dostać troszkę okonia. Latem ładne klenie i jazie łowią na przelewach (na groch) - ja nie próbowałem. W tym roku dużo leszcza dostałem, certy bardzo mało. Faktem jest że Wisła uczy pokory i szacunku. Sam na dnie zostawiłem masę koszyków, ciężarków, gum i wszystkiego co można zerwać na zaczepach. Ale Wisła może odwdzięczyć się za straty pięknymi połowami. Warto też pamiętać o posprzątaniu łowiska po sobie i po innych, a i za ten gest Królowa Polskich Rzek zrewanżuje się na pewno. Pozdrawiam wszystkich wędkujących na Wisełce.
Rubens

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wisłe Królewiecką , samochód zaparkujesz spokojnie w kilku miejsceach przy wałach. Jak rybacy nie stawiają sieci to z zalewu wchodzi piękny okoń. N aj. Żarnowieckim podobno słuch po okoniach zaginął. Byłem jeszce we Władysławowoe łapią na głowkach w porcie ale tam króluje robak na haczyku.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: