Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sandacz Nowy Port??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 11:21    Temat postu: Sandacz Nowy Port?? Odpowiedz z cytatem

Witam słyszałem że od początku czerwca można łowić sandacza w nowym porcie pytanie czy z brzegu?? czy ktoś wie coś więcej na ten temat i jak tam dojechać jakaś nazwa pobliskiej ulicy jestem nowy na forum czekam na odpowiedź pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy Nowego na naszym Forum!!
Sandacza w N. Porcie ponoć można złowić, ja nie próbowałem, ale znam takich co miewają kontakt z mętnookim w tamtym rejonie. Spróbuj w dwóch miejscach:
1. ul. Wiślna na odcinku od ul. Swojskiej do ul. Wielopole - szczególnie ciekawe jest miejsce zrzutu ciepłej wody z elektrociepłowni ( jakieś 150 - 200 m od ul. Swojskiej).
2. okolice przeprawy promowej w Nowym Porcie - ul. Starowiślna - w górę i w dół od przeprawy. Wielu wędkarzy przeprawia się promem na drugi brzeg i tam próbują szczęścia - z jakim efektem to nie wiem, ale skoro tak robią to ma to sens.
Łowimy oczywiście z brzegu, bo z łódki może być mało bezpiecznie. Spinning i martwa rybka.
Opłaty: zezwolenie na sportowy połów ryb w morzu wydawane przez Urząd Morski w Gdyni, lub opłacona składka członkowska PZW (porozumienie z Inspektoratem Rybołówstwa i Kapitanatem Portu {chyba}).
Dojazd: Samochodem dojedziesz nad samą wodę i nawet jest gdzie zaparkować. Komunikacja miejska (zależy z jakiego miejsca) z centrum tramwaj nr 10, z Wrzeszcza chyba 4, ale to sobie sam sprawdzisz.
Pozdrawiam.
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 12:56    Temat postu: dzięki bardzo za pomoc Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra informacja ze szczegółami kartę morską mam także z tym nie będzie kłopotu Smile pozdrawiam i połamania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cezary
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile kosztuje takie zezwolenie w Urzędzie Morskim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slawoo

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zezwolenie na wody morskie kupuje sie nie w Urzedzie Morskim a w OIRM w Gdyni na ul. Śląskiej
http://www.oirm.gdynia.pl/
. Koszt 49 zł na rok
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: