Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaxon Eternum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutki83

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 22:05    Temat postu: Jaxon Eternum Odpowiedz z cytatem

co myślicie o tej lini Jaxona warto ryzykować??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daruj sobie cokolwiek jest z napisem Jaxon, a w szczególności wędki.
nufis
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rawenius ma całkowicie najsłuszniejszą rację. Jak najdalej od Jaxona, bo będziesz żałował po stracie wielkiej ryby Confused
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 tygodnie temu kupilem muchowke z tej serii 5/6 AFTM. 4 czesciowa (musiala byc mala w transporcie). Na razie jej wad nie widze, ale lowilem nia tylko 2 razy. Nie spodziewam sie nic szczegolnego po Jaxonie, ale szkoda mi kupowac dobry kij na nasze pomorskie rzeki, gdzie co chwile obijasz blankiem o galezie i drzewa.

Poza tym sadze, ze Jaxona robi ten sam chinczyk co Robinsona czy Dragona. Nigdy nie lubilem Jaxona, zawsze uwazalem ich wyroby za tandete, ale moze sie milo zaskocze Smile Jak sie polamie to dam znac Smile

Lamaly mi sie juz wysokie modele Mikado czy Shimano. Wydaje mi sie, ze Jaxon wytrzyma co najmniej to samo co inne wedki w tej klasie.

Oczywiscie mozna kupic wedki i za kilka tysiecy, pewnie sa wytrzymalsze i lepiej pracuja ale czy warto w wedkarstwiie amatorskim? No moze jak ktos ma taka kase to warto.

Jutro bede nia lowil na WIetcisie, dam znac jak sie polamie na pstragu kilkukilowym Smile
arkadio

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy powiedzcie coś może więcej o Jaxonie generalnie posiadam troszkę sprzętu tej marki i od w sumie dwóch lat nic się z nim nie dzieje żadnych niespodzianek typu połamany kij czy problem z kołowrotkiem.Sprzęt kupuje w sklepie firmowym Jaxon. Tak się zastanawiam czy aby przypadkiem nie występują jakieś podróby podszywające się pod tą marką. Może to co ja kupiłem akurat było dobre ale napiszcie może jakie was przygody dotknęły z tym sprzętem i czego najbardziej się wystrzegać z góry dzięki za odpowiedz. Very Happy
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróbki Jaxona Razz Laughing
... ale do tematu - jak masz szczęście to trafisz dobry egzemplarz, mi się zdarzyło - kijek do 8 g (teraz bym brał cięższy - chyba był do 12 g) - przeżył już rok, ale brałem go bo na okonki wyskakuję żadko a szukałem czegoś za rozsądne pieniądze co nie jest wklejanką i tylko to było na rynku.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: