Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Smutna wiadomość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witek
Moczykij

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 18:03    Temat postu: Smutna wiadomość Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu w swoim domu nad Wdą zmarł Edmund Antropik - najbardziej znany i zasłużony pomorski muszkarz, przez lata związany z Kołem Politechnika, wieloletni reprezentant okregu gdańskiego, członek Kadry Narodowej, zwycięzca Grand Prix Polski w 1985 roku, orędownik idei no kill i haków bezzadziorowych, propagator łowienia troci na sztuczną muchę, pierwszy twórca obciążonych nimf w Polsce ... człowiek legenda.

W poniedziałek 22 02 2010 godzinie 13.00 w kościele i cmentarzu w Łągu koło Czarnej Wody odbędzie się ostatnie pożegnanie Mundka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doozer
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie bardzo smutna wiadomosc. Muszkarz ze mnie zaden bo dopiero w zeszlym sezonie kupilem pierwszy kij muchowy i szukalem informacji i poradnikow w i-necie i przy prawie kazdym pojawialy sie odnosniki do tego co kiedys robil, mowil, radzil Mundek. Nie dalej jak 2 tyg. temu czetalem artykul o tym jak to Mundek radzil sobie z trociami lowiac je na dziwne muchy wlasnej konstrukcji.
To przykra wiadomosc, czas przemija nieublaganie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ajki

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to był mój sąsiad .
Wiele dał mi rad jak poławiać salmonidy.
Dobry człowiek,przyjaciel. Crying or Very sad
Odszedł wędkarz na wieczne łowy.
Szacunek dla niego.+
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: