Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dopływy Radunii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek85
Moczykij

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 20:40    Temat postu: Dopływy Radunii Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Łowiliście może na dopływach Radunii?, chodzi mi o Strzelenkę i Małą Słupinę (Klasztorna Struga). Chodzi mi o potokowce. Pływa coś tam jeszcze? Warto się wybrać, czy szkoda zachodu? Wszelkie opinie mile widziane Very Happy , w niedzielę mam zamiar połowić na obu ciekach, zastanawiam się czy warto...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azrel
Moczykij

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Strzelenki to ciekawa sprawa? Przy moście na dopływie do Raduni zamontowano tablicę. Kraina ryb łososiowatych. Rzeka Strzelniczka. Ciekawe, która nazwa jest poprawna.
W zeszłym roku byłem na niej. Droga Leźno-Pępowo od mostu szedłem w dół rzeki około 0,6km. Woda płytka dno tylko piaszczyste, nurt powolny, rzeka pusta.
W tym roku byłem raz przy ujściu do Raduni. Od mostu w górę na odcinku tego zakładu czy czegoś tam. Jakieś 300m przeszedłem, wyglądało obiecująco. Widać, że ktoś tam wędkuje, bo właściciel jakieś fikuśne konstrukcje montuje, aby ograniczyć możliwość przejścia. Ja nic nie złowiłem, woda dość płytka, ale wartka, są kamienie i przeszkody więc coś powinno być Smile
Przy tych warunkach to raczej tylko jakieś maluchy. Co powyżej 300m w górę, to nie wiem, bo byłem po stronie zakładu i przejście się skończyło.
Pozdrawiam Tomek z Gdańska.
Ps. Czekamy na info z penetracji.[/list]
bartek85
Moczykij

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azrel napisał:

Ps. Czekamy na info z penetracji.

Penetracji nie było Very Happy , poszedłem na łatwiznę i pojechałem na Radunię w okolice Niestępowa, zrobiłem 5-7 km rzeki, bez puknięcia. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: