Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zezwolenie na 1 dzień

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert9212

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 19:39    Temat postu: zezwolenie na 1 dzień Odpowiedz z cytatem

Witam. Mieszkam w Gdyni, mam 17 lat. Mam takie pytanie. Nie należę do PZW ani nie posiadam karty wędkarskiej. W najbliższy weekend są zawody na które chciałbym się udać. I tu moje pytanie. Wyczytałem, że jednodniowa składka dla osób niezrzeszonych wynosi 30 zł. I czy zapłaciwszy tą składkę mogę wziąść w pełni legalny udział w zawodach, czy potrzebuje mimo wszystko karty wędkarskiej ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szotornik
Moczykij

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karta wędkarską jest ci potrzebna na każdym akwenie nawet na prywatnym łowisko powinieneś mieć prawdę mówiąc kartę a wiec te zawody musisz sobie odpscic

GG 3520547
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: