Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAWODY SPŁAWIKOWE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert9212

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 15:46    Temat postu: ZAWODY SPŁAWIKOWE Odpowiedz z cytatem

Witam na stronie pzw gdynia-miasto jest napisane ze zawody spławikowe sa 25.04.2010 i teraz mam pytanko poniewaz sa to moje 1 zawody gdzie mam sie do nich zapisac jakies wpisowe czy tam sie jakos wybiera stanowisko itp. Prosze o szybka odpowiedz:) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniek_111
Moczykij

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisywać sie najlepiej jest przez telefon pod numerem: 058 661 62 56, na stronie koła masz godziny w jakich koło pracuje i w te dni należy dzwonić. Zbiórka przed zawodami odbywa sie zawsze na stanicy i to własnie na tej zbiórce ustala się czy zawody odbywaja sie na "żywej rybie" (czyli bez wymiarów ochronnych) itp. Co do stanowisk to odbywa sie losowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: