Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SZWECJA... co polecacie? sprawdzone miejsca!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 16:49    Temat postu: SZWECJA... co polecacie? sprawdzone miejsca! Odpowiedz z cytatem

witam kolegów po kiju,
właśnie wpadł mi do głowy pomysł aby w przyszłym roku wybrac się gdzieś "za morze" aby spróbowac się ze szwedzkimi potworami:) tak więc może macie jakieś sprawdzone miejsca w które warto uderzyc... wiem że istnieją firmy które załatwią wszystko za nas no ale wiadomo że nie jest to tania przygoda. w zeszłym roku znajomy organizował sam wyjazd na Alandy i wyszło grubo taniej niż "przez pośrednika"
jeśli macie jakieś namiary na jakiegoś szweda ktory wynajmuje domek+łodka+ załatwi pozwolenia to prosze napiszcie...
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomo

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas odświeżyć trochę ten temat.

Również zacząłem poważnie się zastanawiać nad wyjazdem do Szwecji na rybki. Nie jest to taka droga impreza. Biorąc pod uwagę przepływ promem z autem w czterech ludzi to podróż w dwie strony (Gdynia-Karlskrona, Karlskrona-Gdynia) z kabiną i posiłkiem wychodzi nie więcej jak 400zł na głowę. Jeśli chodzi o nocleg to tu już mam niewiele informacji, ale z tego co udało mi się znaleźć to przedstawia się znakomicie. Miejsca sprawdzone przez Polonie, a w jednym nawet Polska właścicielka.

Linki do stron:
http://www.linderback.com/
http://www.szwedzkieryby.pl/

Wszędzie z tego co czytałem mogą pomóc z licencjami naprawdę positiv.

Mój wyjazd planuję na koniec maja. Brakuje mi jeszcze dwóch śmiałków. Według moich obliczeń, szacowany koszt całej imprezy to 1000zł na głowę przyjmując wariant, że będziemy niezależni z własnym autem, dostępne dwie łodzie z silnikiem i echo, a czas pobytu to będzie trzy dni i trzy noce w Szwecji nie wliczając przepływu promem.

Tak właśnie wygląda to od strony kogoś kto nigdy tam nie był ale poczytał trochę. Dołączam się do pytania slawencjusz21
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomo, 3 dni w Szwecji?? nie lepiej trochę dołożyc i zostac chociaż z 5 dni? pierwszy dzień po podróży pewnie nie połowisz bo bedziesz zjeb...any jak koń po westernie;) a poza tym to żal bedzie tak szybko wyjeżdżac... może jakbyś komlpetował ekipe na początku roku to zdecyduję się dołączyc,
pozdro
Powrót do góry
Tomo

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że mogę być tylko trzy dni wynika z mojej pracy. A wyglądałoby to tak, wyjazd w Niedziele wieczór, Poniedziałek rano w Karlskronie i dojazd na miejsce i zakwaterowanie Wink Wtorek, środa i Czwartek rybki i w Pt. rano powrót. Jesteśmy w Gdyni Pt. wieczorkiem. Taki plan mam i innej możliwości nie mam. Autko to VW Sharan dlatego problemu z wygodnym przemieszczaniem czterech ludzi nie będzie.

A może by pojechać na dwa lub więcej aut. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłbym zainteresowany wyjazdem do Skandynawów na rybki. Muszę się tylko wczytać jakie okresy są najlepsze no i zacząć zbierać infa. Jak macie jakieś linki to może warto tutaj zrobić bazę tych informacji. Pozdrawiam,
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie tutaj

I jeszcze tutaj

...iiiii...

...jeszcze...

...ostatnie co mam...

Wszystkie te oferty są z 2003 roku, zatem mogą być różnice w cenach.
Miłej lektury...niech się Wam przyśnią te jeszcze niezłowione okazy... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszecie o rybach w Szwecji a nie piszecie na jakie konkretnie ryby chcecie jechać? chyba że sami nie wiecie?
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym pojechał za metrowymi szczupakami. Ale nie ukrywam, że dysponując większą ilością czasu to i morze bym odwiedził w poszukiwaniu ryb które widziałem tylko na filmach Smile
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wujas007 za ciekawe linki,
arekgd zakładając ten post chodziło mi głownie o szczupaki i okonie!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: