Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

orunia górna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pokson

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 22:10    Temat postu: orunia górna Odpowiedz z cytatem

gdzie pojsc na ryby blisko orunii górnej? akies jezioro, stawek, zbiornik retencyjny? wiem ze duzo jest zbiornikow tylko nie wiem czy sa tam ryby, wiem ze sa dwa zbiorniki przy ulicy porębskiego jadac z orunii na obwodnice po prawej stronie prezy samej ulicy ale tam na tym blizszym ulicy same małe biora z tego co slyszalem i widzialem, nie ma tam duzej ryby? ile lat istnieja te zbiorniki? zawsze jak tam przejezdzam jest tam bardzo duzo osob
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lion
Wędkarz

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 8:50    Temat postu: Re: orunia górna Odpowiedz z cytatem

pokson napisał:
gdzie pojsc na ryby blisko orunii górnej? akies jezioro, stawek, zbiornik retencyjny? wiem ze duzo jest zbiornikow tylko nie wiem czy sa tam ryby, wiem ze sa dwa zbiorniki przy ulicy porębskiego jadac z orunii na obwodnice po prawej stronie prezy samej ulicy ale tam na tym blizszym ulicy same małe biora z tego co slyszalem i widzialem, nie ma tam duzej ryby? ile lat istnieja te zbiorniki? zawsze jak tam przejezdzam jest tam bardzo duzo osob

Zbiornik byl i wczesniej ale podlegal rozbudowie, raczej okazow tam nie ma. drugi wyzszy mial kiedys duzo szczuplego jak jest obecnie nie mam pojecia. Dolny zbiornik jest plytki ale chyba by spelnil fajna role gdyby zarybic go karasiem i karpiem oraz plotka i szczupaczkiem. typowo chodowlana mieszanka do rekreacyjnego lapania. Srpawdz stawek na kolorowym tam jest kazda rytba lacznie z duzym okoniema lowisko istnieje od dawien dawna. Jezeli chcesz wieksze atrakcje to tylko kanaly na olszynce i motlawka.
Powrót do góry
pokson

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ten stawek na kolorowym gdzie on sie znajduje?
Powrót do góry
lordkoks
Moczykij

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kolorowym staw niedawno jakieś gnoje Twisted Evil przeciągneli siatami i martwe żaby pływały co daje do myślenia czy aby prądem nie walili.rybka tam była ładna -okoń,szczupkl,duży linek,karpik i karaś oczywiście.teraz ta woda jest martwa Sad
Powrót do góry
pokson

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie znajduje sie staw?
Powrót do góry
lion
Wędkarz

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ul. Niepołomicka jadac z gdanska skrecasz z swietokrzyskiej w lewo na swiatlach i dalej prosto po asfalcie konczy sie osiedle kolorowe i jest w polu stawek zaraz przy osiedlu. Jezeli go siata wzieli to faktycznie szkoda bo rybki fajne plywaly. Kiedys lapalem rowniez na stawku kolo obwodnicy ( komercyjne) mozna zawsze tam podskoczyc za niewielkie pieniadze masz spokoj i okazje zlowic cos wiekszego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: