Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody amatorczków ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Adminowo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 20:35    Temat postu: Zawody amatorczków ... Odpowiedz z cytatem

Panowie.No ruszmy tyłki i pokażmy że my też coś zrobić możemy.zawody pod egidą FORUM .było by o czym pisać... a fotki jakie będą :oops: CO NA TO ADMINISTRACJA????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarry
Site Admin

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzić oficjalne zawody może tylko koło wędkarskie ,oprócz oficjalnego zgłoszenia zawodów do ZO Gdańsk powinien być jeszcze poinformowany opiekun danej wody na którego akwenie ta impreza będzie rozgrywana . Z tego co mi wiadomo koła wędkarskie maja już na ten rok plany zawodów ustalone. No ale w przyszłym roku któreś z kół może zorganizować Otwarte zawody spławikowe forumowiczów . Wiec na dzień dzisiejszy pozostają nie zawody ale wspólne wędkowanie nikt nam nie zabroni zebrać się jakąś grupą wędkarzy pojechać nad wodę i przeprowadzić miedzy sobą rywalizacje o to kto najwięcej złowi ryb . Nagrody..? a to już w naszej gestii po ile się złożymy i jaka będzie pula nagród zawsze można rywalizować o przysłowiową marchewkę lub skrzynkę piwa.
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 13:31    Temat postu: JARRY..... Odpowiedz z cytatem

O to własnie chodzi!!!!Skrzyknijmy sie i nad wode.a nagroda???Czy to taka istotna rzecz???
Powrót do góry
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz pytanie ode mnie Kiedy takowe zawody maja się odbyc ;]

4480443 gg
Powrót do góry
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 18:48    Temat postu: TERMIN..... Odpowiedz z cytatem

MALOLAT... CO DO TERMINU TO JESZCZE KWESTIA OTWARTA.najważniejsza jest pogoda.może być choćby Boże Ciało w czwartek ale czy sie wszyscy skrzykną?a jest nas już teraz z 5-6 osób!!!W środe jade na pewno na martwą i zostaje chyba na nockę,nie wiem jeszcze tylko gdzie.
Powrót do góry
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jak najbardziej pasuje czwartek no i sobota z niedziala (chodź tutaj w gre jeszcze bedzie wcodzić nocka) ale tak reszta odpadam bo popołudniówki robie ;] ale co do czego to nie ma sprawusi ja się piszę na takowe zawody ;] pozdrowiam i połamania ;]

4480443 gg
Powrót do góry
radoss79
Moczykij

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przyznam szczerze że narobiliście mi ochoty z tym wypadem Very Happy
U mnie jest tylko jeden problem zależy jakie łowisko i czy będzie może ktoś jechał z okolic Mrzezina ,ponieważ cały długi weekend spędzam w tamtej okolicy i poprostu bym się zabrał "przy okazji"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Adminowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: