Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gowidliono
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:36    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Miejscówke miałem w gowidlinku czyli zaraz przy borku..przy wyspie musisz próbować nie ma magicznego miejsca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piekne łowisko Very Happy
ale w dzien to ja tam spie bo biorą leszcze jak dłoń i płotki jak palec Sad
ale zato wnocy kolego bąc czujny bo mozesz kije stracic Shocked
noi od połowy czerwca mozna zaczynac wczesniej to tylko polezec Rolling Eyes
w sierpniu wybieram sie tam na urlop na tydzien za karpiem , ta gdzie byłes za tą osadą , tam biorą takie po 8,10 ,20 kg Laughing
lin jest bierze z gruntu - to jesli chodzi o białą rybe Very Happy
okonie jak słonie - warto,
zarybił karpiem napewno bo brał taki do kila , lina wpuscił miejscowi mowili Question Exclamation
Twisted Evil siaty stawiał, w tamtym sezonie to nawet go nie widziałem to raz odpuscił wogole nie stawiał, ciekawe jak w tym ?
Powrót do góry
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki kolego za wyczerpującą odpowiedź Smile. No fakt jeziorko jest śliczne, zadbane Smile. Niestety trafiłem tam o złej porze, bo nie dość, że w dzień to na dodatek w maju Wink.

Karpie słyszałem ze łowią na tym cyplu (tym płytszym). Nie wiem natomiast na co można sie zasadzić na tym cyplu gdzie jest od razu głębia (chodzi o cypel z dwoma ławeczkami i strumykiem). Ile moze być tam metrów, orientujesz się może?

Jeśli dzierżawca zadba .... to miejsce bajka - polecam.

Póki co można ruszyć się na martwą. Byłem dziś na zwiadach. Kolega wędkarz w sędziwym wieku dorwał dziś dwa leszcze i dwie ładne płocie. Łapał na chleb (bat).
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super Smile gdzie na wisle? bo własnie chcem cos powedkowac bo do tej pory to 7 szczupłych i zaden bez wymiaru , no moze jeden ledwo wymiar ale sie na łaziłem jak pies Smile
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to ten cypel gdzie ławki to drabina na drzewo też jest?
Powrót do góry
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet łapał w okolicach mostu Jana Pawła. Na bat mial założoną kulę z chleba. Miał wyrzucona również żywcówkę, ale bez skutku.

Drabiny tam nie zauważyłem. Z lokalizacją sprawa wygląda nastepujaco:
W okolicy gdzie byłem jest jeden zjazd przez las nad brzeg jeziora (reszta jest ogrodzona płotami i brak zjazdów). Z lewej strony (ok 200m) jest ten cypel gdzie łapią karpie, natomiast z prawej strony (ok 50m) jest drugi cypel, gdzie są łąweczki i bardzo głęboka woda.

Strony lewa i prawa, oraz odległości 200m i 50 określiłem w stosunku do drogi która doprowadzi nas nad jezioro.

Na co łowiłeś tam okonie? Podobno jest tam również SUM Smile
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o sumie nic nie wiem, okonie biorą w dzien , naszczescie , ja łowiłem z gruntu na kawałek rasówki brały takie po 35-40 cm , na spławik na malutkiego zywca tez brały ale mniejsze na głebokiej wodzie i płytkiej przy trzcnach , na blaszke i boczny trok duzo słabiej.
Powrót do góry
wzkjedrzej

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 12:12    Temat postu: gowidlino Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich. jestem poczatkujacym forumowiczem i zapewne ten temat juz sie powtarzal,nie mniej jednak bardzo prosze jesli ktos posiada takie dane o blizsze przedstawienie mi tego jezsiorka wlasnym zdaniem, a wiec,:cena (nocka,dzien) gdzie mozna kupic pozwolenie na co najlepiej łowić , gdzie lepiej zasiasc o tej porze roku ,bardziej na plytkim czy moze glebokim ,czy jest gdzie zostawic samochod w bezpiecznej odleglosci od lowiska, za informacje z gory dziekuje:)
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 zł za dzień , 20 zł za noc , warunek wykupienia nocki jest wykupienie 3 dniówek , za rok 120 na dzien za noc 200 zł, to z brzegu za 2 wedki , spining płatne osobno i z łodzi osobno , BANDYTYZM ale ryba jest .
zezwolenie mozna wykupic w sklepie w wiosce czynne do 19,30 latem, pytac miejscowych oni wiedzą gdzie . policja sprawdza ale są wyrozumiali , drugim razem juz nie. w nocy nigdy nie widziałem kontroli
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wolno palic ogniska chyba ze w grilu ( za blisko lasu) , namiotów tez nie mozna bo to park krajobrazowy i wójt zabronił . ja spie w samochodzie naiedaleko brzegu to wolno i miejsca są, choc nie polecam spanie w nocy bo wtedy biorą najwieksze
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wejc na ; majówka w gowidlinie
Powrót do góry
wzkjedrzej

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh dziekuje za odpowiedzi.Musze przyznac ze mialem fart:) ale raz sie zyje,bylem przygotowany na najgorsze.autkiem podjechalem pod samo łowisko ogisko palilem przy samym lowisku , zreszta bylo juz tam palone nie raz z tego co widzialem .ogolnie jeziorko ładne zezwolnia nie wykupilem gdyz juz bylo za pozno:( siedzialem na pomoscie w 3 osoby (łacznie 4 wędki) bryndza totalna 3płoteczki jak palec i okonek 4cm:)!!!!;d .Przynety: czerwony robak kukurydza ,mady kolorowe i biale.pewnie sie tam jeszcze wybiore ale muse zmienic miejsce bo to gdzie bylem nie jest chyba jakies uczeszczane
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: