Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

radunia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak opłacisz wody,,górskie,, to na nizinnych,w tym na jeziorach,też możesz łowić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wito
Moczykij

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A warto tą Radunie wykupić ?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty musisz zdecydować czy chcesz potrenować pstrągi Rolling Eyes
Powrót do góry
azrel
Moczykij

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć

Trochę może poza tematem rybek, ale chciałbym Wszystkich przestrzec i przypomnieć o zdrowym rozsądku nad wodą. Z reguły jesteśmy samotnikami i cenimy spokój oraz samotność, by móc w pełni delektować się daną chwilą. Jednak zdarzają się nieprzewidziane momenty. Czasem wysoka skarpa, niekiedy śliskie liście, a także grząskie podłoże, no i wiele innych. Gdy nie poinformujemy rodziny (jak ja to ostatnio zrobiłem), że wybieramy się na rybki, to ostrożność ponad wszystko i oby każdy z Nas do domu powrócił.
Wczoraj przed Żukowem na wysokości Strzelenki od tubylca dowiedziałem się, że w Raduni cztery dni temu utopił się wędkarz. Przez te cztery dni go nie znaleźli.
Kondolencje dla rodziny.
No i uważajcie na siebie, bo nad wodą jest pięknie, ale niebezpiecznie.

Pozdrowienia Tomek z Gdańska.
lordkoks
Moczykij

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema

dziś byłem na spacerze wzdłuż raduni,ale tam jest pięknie.a propo wypadku to panowie z elektrowni na rutkach wspomnieli właśnie o tym tragicznym wydażeniu,ponoć samochód tylko znaleźli,ale ogolony przez złodzoeji Sad przykre
Powrót do góry
Magik
Moczykij

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś od około 9 do 11:30... We dwóch 3 niewymiarowe pstrągi oraz wymiarowy (około 38 cm) lipień. Wszystko wróciło do wody.
Powrót do góry
infoex
Moczykij

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj wybrałem się na radunię. na odcinku 800 metrów tyle ludzi ze nie było gdzie rzucić więc pojechałem na swoją miejscówkę. Wiele nie nałowiłem bo jednego jazika i ładna płoteczkę. Wróciłem jeszcze na miejsce rzezi przed mostem kolejowym zobaczyć co się dzieje. Zastanawia mnie po co ktoś zabiera wszystkie złowione przez siebie 10 jazi do domu. Czy nie wystarczy wziąć ze 2 jeśli już musi.Przeciez to ościste mięsko i więcej zabawy niż jedzenia. Confused
Podsumowując z tego co widać to jaź w przeciagu tygodnia się już wytarł i rozchodzi się po rzece. Podobno w tym roku do raduni weszło sporo pstrąga. Sezon trociowy podobno też udany - tylko pierwszego dnia padło ponad 30 sztuk - ale to zasłyszane informacje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: